Akalın'dan Kaymakam'a Amca Gafı - Son Dakika

Akalın'dan Kaymakam'a Amca Gafı

1
Konya'nın Akşehir ilçesinde konser veren Demet Akalın gaflarına bir yenisini daha ekledi.
2
Konser sırasında, Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın kulaklarını kapattığını gören Akalın şoke eden bir cümle ile Kaymakam'a seslendi.
3
"Amca bir saattir sana bakıyorum. Ellerini kulaklarına tıkamışsın. Rahatsız mı oldunuz? Böyle yapmanız benim konsantremi bozuyor. Allah'tan arka tarafta gençler var. Onlar eğleniyor" diyen Akalın'ın bu sözleri hem Kaymakam'ı hem de seyircileri rahatsız etti.
4
Bunun üzerine Kaymakam Katırcı, tepki vermeden sessizce konser alanından ayrıldı. Katırcı'nın ardından diğer protokol üyeleri de konser alanını terk etti.
5
Konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmayan Kaymakam Ahmet Katırcı'nın, başı ağrıdığı için konser sırasında yüksek sesten rahatsız olduğu öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2011 15:55

Son Dakika Akalın'dan Kaymakam'a Amca Gafı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor