Akılalmaz olay! Hapishaneden kaçmak için kızının kılığına girdi - Son Dakika

Akılalmaz olay! Hapishaneden kaçmak için kızının kılığına girdi

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki Gericino Hapishanesi'nden kaçmak için 19 yaşındaki kızının kılığına giren çete lideri Clauvino da Silva, kıskıvrak yakalandı.

1
Brezilya Gericino Hapishanesi'nde mahkum olan Clauvino da Silva, 19 yaşındaki kızının kendisini ziyaret ederken yanında getirdiği kadın kıyafetlerini giydi.
2
Silikon kadın maskesi ve uzun siyah saçlı peruk da takan Silva, cezaevinden kaçmaya çalıştığı sırada polisler tarafından yakalandı.
3
Rio Devlet Hapishane İdari Sekreteri, Clauvino da Silva'nın; silikon maske, uzun siyah saçlı peruk, dar kot pantolon ve pembe çörekli çizgi film karakterli tişörtle yakalandığı görüntüleri yayınladı.
4
Yetkililer, başarısız kaçış planının ardından Silva'nın, azami güvenlikli bir cezaevine devredildiğini ve disiplin cezası alacağını belirtti.
5

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek