Son Dakika Haberleri: Akılalmaz olay! Hapishaneden kaçmak için kızının kılığına girdi

Akılalmaz olay! Hapishaneden kaçmak için kızının kılığına girdi

12 gün önce

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki Gericino Hapishanesi'nden kaçmak için 19 yaşındaki kızının kılığına giren çete lideri Clauvino da Silva, kıskıvrak yakalandı.

1
Brezilya Gericino Hapishanesi'nde mahkum olan Clauvino da Silva, 19 yaşındaki kızının kendisini ziyaret ederken yanında getirdiği kadın kıyafetlerini giydi.
2
Silikon kadın maskesi ve uzun siyah saçlı peruk da takan Silva, cezaevinden kaçmaya çalıştığı sırada polisler tarafından yakalandı.
3
Rio Devlet Hapishane İdari Sekreteri, Clauvino da Silva'nın; silikon maske, uzun siyah saçlı peruk, dar kot pantolon ve pembe çörekli çizgi film karakterli tişörtle yakalandığı görüntüleri yayınladı.
4
Yetkililer, başarısız kaçış planının ardından Silva'nın, azami güvenlikli bir cezaevine devredildiğini ve disiplin cezası alacağını belirtti.
5


Haber Yayın Tarihi: 05.08.2019 09:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi