Akıllara durgunluk veren gelenek! Evlenen çift, misafirlerin gözü önünde ilişkiye giriyor - Son Dakika

Akıllara durgunluk veren gelenek! Evlenen çift, misafirlerin gözü önünde ilişkiye giriyor

Dünyanın bir çok yerinde birbirinden ilginç gelenekler var. Cinsel gelenekler de bunlardan sadece biri. Biz de bu cinsel gelenekleri derledik. Gerçekten şaşıracağınız birçok cinsel gelenek var. Tıpkı gelin ve damadın evine gitmeyip cinsel ilişkiye girmesi gibi. İşte dünyanın en tuhaf cinsel gelenekleri.

1
ABD Newlyweds'de; düğün merasimi tamamlandığında konuklar dağılmıyor. Evlenen çift tören sırasında yere serilen hasır üstünde, konukların gözü önünde gerdeğe giriyor.
2
Latin Amerika ülkesi Kolombiya'nın 3. büyük kenti Cali ve yöresinde, evlenen bir genç kızın bakire olup olmadığına, gerdek odasına giren damatın annesi, ilk cinsel ilişkiyi seyrederek tanıklık eder.

3
Malavi'de ergenliğe giren kız çocukları erkek cinsel ilişki işçisiyle cinsel ilişkiye giriyor. Kız çocuklarının bu şekilde temizlendiğine inanılıyor.
4
Endonezya'da Pon kutlaması adında bir festival var ve bu festivalde evli olan çiftler eşleri dışında festivale katılanlarla ilişkiye giriyor.

5
Tayvan'da damadın yakın arkadaşı ya da herhangi bir akrabası damattan önce gelinle cinsel ilişkiye giriyor.
6
Guam'da kadınların evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmesi gerekiyor çünkü bakirelerin evlenmesi yasak.
7
Hindistan'da yapılan Ghotul festivalinde kadın ve erkekler dans törenlerinden sonra toplu cinsel ilişkiye giriyor.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı