Akıllara zarar olay! Klozetten çıkan piton, 18 yaşındaki gencin cinsel organını ısırdı - Son Dakika

Akıllara zarar olay! Klozetten çıkan piton, 18 yaşındaki gencin cinsel organını ısırdı

Tayland'ın Nonthaburi şehrinde yaşayan 18 yaşındaki Siraphop Masukarat, tuvaletini yaptığı sırada klozetten çıkan piton yılanı cinsel organını ısırdı. Isırma sonrası Siraphop, kanlar içinde kaldı.

1
Tayland'ın Nonthaburi şehrinde akıllara zarar bir olay yaşandı. Siraphop isimli genç tuvalet ihtiyacını gidermek için banyoya girince olanlar oldu.
2
Siraphop Masukarat, klozette tuvaletini yaptığı sırada klosetin deliğinden çıkan piton yılanı cinsel organını ısırdı.

3
Siraphop, aşırı bir ağrı hissedince aniden ayağa kalkıp cinsel organına baktı. Cinsel organına bakınca cinsel organını çenesinin arasına almış yılanı gördü.
4
Kanama başlayınca yılan gencin cinsel organını bıraktı. Aşırı kan kaybetmeye başlayan Siraphop, ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Cinsel organına dikiş atılan genç ve ilaç verilerek tedavi edildi.
5
Olaydan sonra yılan tutucular eve çağrıldı. Yılan tutucular eve geldiklerinde küçük boyda olan piton yılanını klozetin içinde buldu.
6
Yılan daha sonra doğaya bırakıldı. Siraphop'un annesi oğlunun attığı çığlıkların hala kulağında olduğunu ve yaşadığı şoku atlamadıklarını söyledi.
7

Haber Yayın Tarihi: 10.09.2020 09:01

Son Dakika Akıllara zarar olay! Klozetten çıkan piton, 18 yaşındaki gencin cinsel organını ısırdı - Son Dakika

YORUMLAR (17)
  • Oguz: Buna eko sistem denir hiçbir canlıyı doğadan koparamassin örnek arılar ve kelebekler yok olsa nesli tükense insanoğlunun neslide tükenir yaşam olmaz yani bir canlının yaşaması diğer bir canlıya bağlıdır 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı