Son Dakika Haberleri: Akıllı, güçlü ve ateşli! Vücut geliştiricisi doktor, fiziğiyle görenleri şoke ediyor

Akıllı, güçlü ve ateşli! Vücut geliştiricisi doktor, fiziğiyle görenleri şoke ediyor

21 gün önce

Çin'in Qingdao şehrinde yaşayan 30 yaşındaki doktor Yuan Herong, Street Fighter savaşçısı fiziğiyle görenleri şoke ediyor.

1
Tıp alanında kariyer yapan 30 yaşındaki Yuan Herong, Çinli bir vücut geliştiricisi. Aynı zamanda bloggerlık yapıp Instagram'da etkileyici fiziğini sergiliyor.

2
Yuan Herong'un ebeveynleri kızlarının tıp okumasını ve doktor olmasını istedi.
3
Herong, ailesinin bu isteğiyle ilgili şunları söyledi: Annem ve babam, her ikisi de doktor. İlk başta, gerçekten tıp okumak istemedim, dövüş sanatlarını seviyordum. Ailem ise tıbbi çalışmalarımdan vazgeçmememi çünkü hayatım boyunca bana fayda sağlayabilecek bir kariyer olduğunu söyledi." dedi.
4
Herong, gönlünden geçen işi yapmak, kendini fiziksel olarak daha güçlü görmek istiyordu. Bu nedenle jimnastik eğitimlerine başladı.
5
Pilates, yoga derslerine girerek başladı, ancak bunun gibi egzersizlerin kaslarını geliştirmediğini fark etti. Kendine özel bir eğitmen kiraladı.


6
Herong, profesyonel bir vücut geliştirmeci Zhang Wei ile tanıştıktan sonra vücut geliştirmeye başladı.
7
Yorucu antrenmanlar ona inanılmaz kas kitlesi kazandırdı ve vücut geliştiricisi oldu.
8
Herong, şimdilerde Street Fighter karakteri "Chun Li" takma adıyla anılıyor.
9
Herong, vücut geliştirici olarak çalışmaya devam ederken, kariyerine tıp alanında devam etmeye karar verdi ve doktor oldu. Herong, doğu Çin'in Shandong Eyaletindeki Qingdao şehrinde geleneksel bir Çin tıbbı kliniğinde doktor olarak çalışıyor.
10
Herong, vardiyalı çalışmaya ihtiyaç duymuyor, bu nedenle iş çıkışı soluğu spor salonunda alıyor. Bu şekilde bu sevdasından geri kalmıyor, egzersiz yapabiliyor.
11
Herong, haftada dört ila beş kez spor salonuna gidiyor.
12
Herong, kaslarını Shandong eyaletinin başkenti Qingdao'da, Çin Vücut Geliştirme Birliği tarafından geçen ay düzenlenen ulusal bir yarışmada sergiledi.
13
Gelecekten bahseden Bayan Yuan, dövüş sanatlarını Kung Fu ustası aracılığıyla öğrenmek istediğini söyledi.
14
İşte Yuan Herong'un Instagram'ından özel kareler...
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29Haber Yayın Tarihi: 30.10.2019 05:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!