Akıllı, güçlü ve ateşli! Vücut geliştiricisi doktor, fiziğiyle görenleri şoke ediyor - Son Dakika

Akıllı, güçlü ve ateşli! Vücut geliştiricisi doktor, fiziğiyle görenleri şoke ediyor

30.10.2019 17:44

Çin'in Qingdao şehrinde yaşayan 30 yaşındaki doktor Yuan Herong, Street Fighter savaşçısı fiziğiyle görenleri şoke ediyor.

1
Tıp alanında kariyer yapan 30 yaşındaki Yuan Herong, Çinli bir vücut geliştiricisi. Aynı zamanda bloggerlık yapıp Instagram'da etkileyici fiziğini sergiliyor.

2
Yuan Herong'un ebeveynleri kızlarının tıp okumasını ve doktor olmasını istedi.
3
Herong, ailesinin bu isteğiyle ilgili şunları söyledi: Annem ve babam, her ikisi de doktor. İlk başta, gerçekten tıp okumak istemedim, dövüş sanatlarını seviyordum. Ailem ise tıbbi çalışmalarımdan vazgeçmememi çünkü hayatım boyunca bana fayda sağlayabilecek bir kariyer olduğunu söyledi." dedi.
4
Herong, gönlünden geçen işi yapmak, kendini fiziksel olarak daha güçlü görmek istiyordu. Bu nedenle jimnastik eğitimlerine başladı.
5
Pilates, yoga derslerine girerek başladı, ancak bunun gibi egzersizlerin kaslarını geliştirmediğini fark etti. Kendine özel bir eğitmen kiraladı.

6
Herong, profesyonel bir vücut geliştirmeci Zhang Wei ile tanıştıktan sonra vücut geliştirmeye başladı.
7
Yorucu antrenmanlar ona inanılmaz kas kitlesi kazandırdı ve vücut geliştiricisi oldu.
8
Herong, şimdilerde Street Fighter karakteri "Chun Li" takma adıyla anılıyor.
9
Herong, vücut geliştirici olarak çalışmaya devam ederken, kariyerine tıp alanında devam etmeye karar verdi ve doktor oldu. Herong, doğu Çin'in Shandong Eyaletindeki Qingdao şehrinde geleneksel bir Çin tıbbı kliniğinde doktor olarak çalışıyor.
10
Herong, vardiyalı çalışmaya ihtiyaç duymuyor, bu nedenle iş çıkışı soluğu spor salonunda alıyor. Bu şekilde bu sevdasından geri kalmıyor, egzersiz yapabiliyor.
11
Herong, haftada dört ila beş kez spor salonuna gidiyor.
12
Herong, kaslarını Shandong eyaletinin başkenti Qingdao'da, Çin Vücut Geliştirme Birliği tarafından geçen ay düzenlenen ulusal bir yarışmada sergiledi.
13
Gelecekten bahseden Bayan Yuan, dövüş sanatlarını Kung Fu ustası aracılığıyla öğrenmek istediğini söyledi.
14
İşte Yuan Herong'un Instagram'ından özel kareler...
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Son Dakika Akıllı, güçlü ve ateşli! Vücut geliştiricisi doktor, fiziğiyle görenleri şoke ediyor - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı