Son Dakika Haberleri: Akıllı Saat Dünyasında Yeni Bir Sayfa: Neptune Pine!

Akıllı Saat Dünyasında Yeni Bir Sayfa: Neptune Pine!

6 yıl önce

Bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve talep ettiği bağışın yaklaşık sekiz katını toplayan Neptune Pine akıllı saat hazır! Ardımızda bıraktığımız MWC...

1
Bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve talep ettiği bağışın yaklaşık sekiz katını toplayan Neptune Pine akıllı saat hazır! Ardımızda bıraktığımız MWC 2014'te detaylı olarak tanıtımı yapılan akıllı saat aslında bileğinizde taşıyabileceğiniz bir akıllı telefon görevi görüyor.


Kaynak :

2
Diğer akıllı saatlerin aksine herhangi bir telefon ile bağlantıda olması gerekmeyen Neptune Pine'da Angry Birds bile oynayabiliyorsunuz.
3
Telefon çağrısı almak ya da yapmak, e-posta kontrol etmek ve ya yollamak, web'de gezinmek, video sohbet, 5MP'lik kamerası ile fotoğraf çekmek de özelliklerden sadece birkaçı.
4
Sesli komut özelliği bulunan Android cihaz yüzlerce uygulamaya ses ile hükmetme desteği de veriyor.
5
Neptune Pine akıllı saatin 16GB'lık versiyonu 335 dolar ve 32GB'lık versiyonu ise 395 dolardan alıcı bekliyor.
6
7Haber Yayın Tarihi: 09.03.2014 12:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu