Alacakaranlık'ın oyuncusu Gregory Tyree Boyce, kız arkadaşıyla birlikte ölü bulundu - Son Dakika

Alacakaranlık'ın oyuncusu Gregory Tyree Boyce, kız arkadaşıyla birlikte ölü bulundu

19.05.2020 08:52

İlk filmi 2008 yılında seyirciyle buluşan ‘Alacakaranlık Efsanesi' serisinde rol alan Tyler Crowley isimli karakteri canlandıran 30 yaşındaki aktör Gregory Tyree Boyce ve 27 yaşındaki kız arkadaşı Natalie Adepoju, Las Vegas'taki evlerinde ölü bulundu.

1
2008 yılına damga vuran Alacakaranlık film serisinde rol alan Tyler Crowley isimli karakteri canlandıran 30 yaşındaki aktör Gregory Tyree Boyce, kız arkadaşıyla ölü bulundu.

2
Genç oyuncunun Las Vegas'ta bir restoran açmak için bulunduğu ve oyunculuk kariyerine Los Angeles'ta devam etmeyi planladığı öğrenildi.
3
E! News'ün haberine göre ünlü oyuncu ve kız arkadaşı 13 Mayıs'ta yaşamını yitirirken, ölüm sebebi ile ilgili bir otopsi yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği açıklandı.
4
Erken yaşta şöhret olan oyuncunun annesi, Boyce ve Adepoju'nun yakın zamanda bir restoran açmak için çalıştığını söyledi.
5
6
7

Son Dakika Alacakaranlık'ın oyuncusu Gregory Tyree Boyce, kız arkadaşıyla birlikte ölü bulundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
  • Ata Can: Murat ! Allah bunları yapan cehennemde diyor. Sen nasıl diyemezsin ? 2. tanrımısın ? Bu amellerle devam ederse cehenneme gider demenin sakıncası ne ?Yinede eski korku filmlerindeki gibi yanacaksınz diyen tiplerden olmamak lazım ama Din adınada kafaya görede ahkam kesmemek te lazım he. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • yıldıray: Atacan Bey!!Murat doğru söylüyor.Müslüman olarak ölen kimse günahları ağır basarsa ALLAHın dediği gibi elbet cehenneme girecek ama ölmeden önce işleyeceği bir sevap belkide ona tüm günahlarını affettirecek.Kimse işte bu yüzden bilemez kimin cennete mı cehenneme mı gideceğini.Sadece ALLAH bilir. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement