Alanyaspor'lu Sural'ın Vefat Ettiği Araçtan İlk Kareler - Son Dakika

Alanyaspor'lu Sural'ın Vefat Ettiği Araçtan İlk Kareler

29.04.2019 11:32

İstikbal Mobilya Kayserispor deplasmanı için Aytemiz Alanyasporlu 7 futbolcunun kiraladığı ve futbolcu Josef Sural'ın hayatını kaybetmesine sebep olan VIP araç, kaza sonrası ilk kez görüntülendi. Görüntülerde aracın kapısının yerinde olmadığı göze çarptı.

1
Dün oynanan Kayserispor maçı sonrası Aytemiz Alanyasporlu 7 futbolcunun kiraladığı VIP araç, Alanya dönüş sırasında kaza yapmış ve oyunculardan Josef Sural hayatını kaybetmişti. Kazaya karışan minibüsteki hasar da kameralara yansıdı. Görüntülerde aracın kapısının yerinde olmadığı göze çarptı.
2
Aytemiz Alanyaspor'un dün deplasmanda oynadığı Kayserispor maçının ardından futbolcular Steven Caulker, Djalma Campos, Wanderson Baiano, Papiss Demba Cisse, Isaac Sackey, Welinton Souza ve Josef Sural, kiraladıkları özel VIP minibüsle takımdan ayrı olarak şehre dönüşe geçti. Yolculuk esnasında yanlarına fast food yemekler ve cips gibi abur cuburlar aldılar.
3
VIP minibüsün Alanya yakınlarında kaza yapması sonucu ağır yaralanan futbolcu Sural, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kazaya karışan minibüsteki hasar da günün aydınlanmasıyla birlikte ortaya çıktı.
4
Kameralara yansıyan görüntüde aracın kapısının yerinde olmadığı ve VIP minibüsün sağ tarafının ağır hasarlı olduğu dikkat çekti.
5
Hava yastıklarının da alınan darbeden dolayı açıldığı görüldü.

Son Dakika Alanyaspor'lu Sural'ın Vefat Ettiği Araçtan İlk Kareler - Son Dakika Spor


YORUMLAR (4)
  • LEB DEMEDEN: futbolcular Steven Caulker, Djalma Campos, Wanderson Baiano, Papiss Demba Cisse, Isaac Sackey, Welinton Souza ve Josef Sural, kiraladıkları özel VIP minibüsle takımdan ayrı olarak şehre dönüşe geçti. Yolculuk esnasında yanlarına fast food yemekler ve cips gibi abur cuburlar aldılar. Hangi ülkenin dili, hangi ülkenin takımı, hangi ülkenin kültürü, hangi mutfak yiyeceği?! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement