Son Dakika Haberleri: Alara'nın Yanındaki Meçhul Erkek Ortaya Çıktı

Alara'nın Yanındaki Meçhul Erkek Ortaya Çıktı

10 yıl önce

1
Cem Uzan'ın boşanma davası açtığı eşi Alara Uzan'ın (Koçibey) birlikte görüntülendiği erkeğin aşk yaşadığı iddia edilen Kaan Sert değil, genç işadamı Mehmet Pisak olduğu ortaya çıktı
2
İşadamı Cem Uzan'la sancılı bir boşanma dönemi yaşayan Alara Uzan (Koçibey) oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Geçen hafta Lucca Bar'da genç bir erkekle görüntülenen Koçibey'in yanındaki erkeğin işadamı Yurdal Sert'in yeğeni Kaan Sert olduğu iddia edilmişti.
3
İkilinin uzun zamandır birlikte olduğu hatta Uzan'la evliliğinin de bu ilişki yüzünden sarsıldığı öne sürülmüştü. Bu iddiaların ardı arkası kesilmeyince Kaan Sert sessizliğini bozdu ve “Akıl sağlığı yerinde biri olarak boşanma süreci yaşayan bir kadınla bırakın birlikte olmayı, görüşmem bile. Alara'yla en son 1,5 yıl önce karşılaştık. O fotoğraftaki de ben değilim” dedi
4
Bu açıklamanın ardından 'Koçibey'in yanındaki meçhul erkek kim?' sorusu gündeme geldi. Bu sorunun cevabı da çok geçmeden ortaya çıktı. Koçibey'in yanındakinin Pak Holding'in ortaklarından İskender Pisak'ın oğlu Mehmet Pisak(28) olduğu öğrenildi.
5
Uzun süredir sosyetenin tanınmış ismi Aslı Tümen ile birlikte olduğu bilinen Pisak'ın yayınlanan bu fotoğraf yüzünden sıkıntılı günler yaşadığı da konuşuluyor.
6
7
8
9
10
Haber Yayın Tarihi : 03.01.2010 12:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu Doğum Günü Çok Başka! Çıplak Halini Pasta Süsü Yaptılar Kim Kardashian, Transparan Kıyafetiyle Görenleri Şaşı Etti! Milyonlar Heyecanla Bekliyor! Eşi Çalışmayanın Maaşı 344 Lira Artacak Hayrete Düşüren Anlar! Metroya Tabutla Bindiler Kendilerini Çarmıha Gerip, İsa'yı Andılar!