Aldatılan kadın, kocasının cinsel organını ısırarak kopardı - Son Dakika

Aldatılan kadın, kocasının cinsel organını ısırarak kopardı

23.03.2021 10:58

Uganda'da yaşayan Bashir Mukaire isimli adam, karısı Asifa Nakagolo tarafından saldırıya uğradı. Kızgın eş, başka bir kadınla gece geçirdiğini öğrenince kocasının cinsel organını ısırarak kopardı. Hastaneye kaldırılan Bashir'in organı tekrar dikilemediği için organın tüm fonksiyonunu kaybettiği için doktorlar bundan sonra, Bashir'in artık ilişkiye giremeyeceği gibi, idrarını da yapamayacağını söyledi.

1
Polis, dokuz çocuk babası olan Bashir'in gece eve gelmediğini ve ikinci eşi olduğu öne sürülen başka bir kadınla geceyi geçirdikten sonra sabaha karşı evde olduğunu söyledi. Yetkililer, tartıştığı eşinin intikam için kocasının cinsel organını ısırarak kopardığını söyledi.

2
Bashir, hamile olan ikinci eşinin evinden sabaha karşı ilk karısının olduğu eve geldiğinde eşi Asifa'nın kendisine saldırdığını ve cinsel organını ısırarak kopardığını söyledi.
3
Bashir, organının iç kısmında meydana gelen yırtılmalardan dolayı tekrar yerine dikilemediğini, doktorların kendisine bundan sonra cinsel ilişkiye giremeyeceğini ve idrarını ancak kateter yardımıyla yapabileceğini söyledi.
4
Komşular evden gelen sesler üzerine eve girdiklerinde Bashir'i kanlar içinde buldu. Bashir'i ambulans çağırıp hastaneye kaldırmak istediler ama eşi izin vermedi. Komşuların Bashir'in kan kaybından öleceğini söylemesi üzerine eşi ikna oldu ve adam ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bu sırada evden kaçan saldırgan eş polis tarafından aranıyor.

Son Dakika Aldatılan kadın, kocasının cinsel organını ısırarak kopardı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi