Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti - Son Dakika

Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti

04.04.2021 12:26

Tayland'ın Changhua şehrinde yaşayan 52 yaşındaki ismi Huang olarak açıklanan adam, uykuda olduğu sırada aldattığı 40 yaşındaki kız arkadaşı Phung'ının saldırısına uğradı. Kız arkadaşı adamın cinsel organını kesti. Kızgın sevgili kestiği cinsel organın parçasını tekrar yerine dikilmesin diye klozete atıp sifonu çektikten sonra gidip polise teslim oldu.

1
Huang, yemek yeyip alkol aldıktan sonra uykuya daldı. Kanlar içinde acı çekerek uyanan Huang, penisinin yüzde yirmisinin kesildiğini gördü.

2
Phung, kestiği cinsel organın parçasını tekrar yerine dikilmesin diye klozete atıp sifonu çektikten sonra gidip polise teslim oldu.
3
Eve gelen polis ve sağlık ekipleri evde Phung'ın kullandığı bıçakları buldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan adamın cinsel organının yaklaşık bir buçuk santim kesilirken doktorlar, testislerde herhangi bir hasarın meydana gelmediğini söyledi.
4
Hastane müdürü Chou Chih-chung, hastanın ilk hastaneye getirildiği zaman aşırı kan kaybetiğini, bu nedenle doktorların önce kanı durduklarını söyledi. Chou Chih-chung hastanın cinsel organının kesilen kısmı bulunmadığı için tekrar yerine dikilemediğini, bu nedenle hastanın cinsel ilişkiye girmek için yapay cinsel organdan başka çaresinin olmadığını söyledi.
5
Polis, Phung'ın olaydan önce erkek arkadaşının yemeğine için uyuması için herhangi bir madde koyup koymadığını soruştuklarını söylerken, komşular çiftin sürekli kavga ettiklerini ve Phung'un sürekli Huang'ı kendisini aldatmakla suçladığını söylediler.

Son Dakika Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti