'Aldatıldık' Parçasıyla Ünlenen Şarkıcı Rengin Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

'Aldatıldık' Parçasıyla Ünlenen Şarkıcı Rengin Şimdi Ne Yapıyor?

19.12.2016 14:59

1
Özellikle de '90'lara olan özleme tavan yaptıran; ve tuhaf bir biçimde Nelly Furtado'ya benzetilen güzel şarkıcı Rengin!

2
Kendisi şarkıcı olarak piyasada meşhur olmadan evvel kanal D'de Haldun Dormen'in sundugu bir programda, Emre Altuğ'la birlikte caz söyleyerek dikkat çekmişti.

3
1999 yılında, Tofaş basketbol takımının yardımcı antrenörü olan Tolga Öngören ile evlendi ve sessiz sedasız sanat dünyasını bıraktı. Yıllar sonra kendisini Facebook'ta bulduk. Rengin'in bakışı ve gülüşünden senelerden bu yana sanki hiçbir şey değişmemiş. Tolga Bey ile evliliğini de güzeller güzeli kız çocuğuyla taçlandırmış.

4
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 'Aldatıldık' Parçasıyla Ünlenen Şarkıcı Rengin Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor