'Aldatıldık' Parçasıyla Ünlenen Şarkıcı Rengin Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

'Aldatıldık' Parçasıyla Ünlenen Şarkıcı Rengin Şimdi Ne Yapıyor?

4 yıl önce

1
Özellikle de '90'lara olan özleme tavan yaptıran; ve tuhaf bir biçimde Nelly Furtado'ya benzetilen güzel şarkıcı Rengin!

2
Kendisi şarkıcı olarak piyasada meşhur olmadan evvel kanal D'de Haldun Dormen'in sundugu bir programda, Emre Altuğ'la birlikte caz söyleyerek dikkat çekmişti.


3
1999 yılında, Tofaş basketbol takımının yardımcı antrenörü olan Tolga Öngören ile evlendi ve sessiz sedasız sanat dünyasını bıraktı. Yıllar sonra kendisini Facebook'ta bulduk. Rengin'in bakışı ve gülüşünden senelerden bu yana sanki hiçbir şey değişmemiş. Tolga Bey ile evliliğini de güzeller güzeli kız çocuğuyla taçlandırmış.

4
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 19.12.2016 02:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri