Aldatırken Yakalanıp Dünyaya Rezil Olan 8 Ünlü İsim - Son Dakika

Aldatırken Yakalanıp Dünyaya Rezil Olan 8 Ünlü İsim

12.03.2017 13:15

Öyle bir an geldi ki ünlüler dünyasının "bunlar birbirleri için yaratılmış, kesinlikle ayrılmazlar" denilen çiftleri yollarını ayırdı. Hem de aldatma yüzünden. Bazıları, kimse görmüyor sanıp kuytu bir köşede ya da gecenin karanlığında objektiflere yakalandı, bazıları da fazla rahatlığının kurbanı oldu. Peki gösteri dünyasının çok konuşulan yasak aşklarının nasıl ortaya çıktığını hatırlıyor musunuz.

1
Hugh Grant
Hugh Grant
Magazin dünyasına damga vuran aldatma olaylarından birinin "kahramanı" İngiliz oyuncu Hugh Grant.

Elizabeth Hurley ve Hugh Grant gösteri dünyasının birbirlerine çok yakıştırılan çiftlerinden biriydi. 1987 yılında Remando Al Viento filminin setinde tanıştılar ve flört etmeye başladılar. İlişkileri çok da iyi gidiyordu.

2
Ama sonun başlangıcını getiren olay 1995 yılında Hugh Grant'ın bir hayat kadınıyla sevişirken yakalanması oldu. Hurley ile Grant hemen ayrılmadı. Beş yıl daha birlikte oldular.

Ancak 2000 yılında 13 yıllık birlikteliklerini bitirdiler. Bir zamanların gözde çifti hala iki iyi arkadaş.

3
Ben Affleck ve Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez
Bir zamanlar Bennifer diye anılan Ben Affleck ve Jennifer Lopez çiftinin ilişkisi de bir tür skandalla başladı. Lopez, Chris Judd ile evli olduğu dönemde Ben Affleck'e aşık oldu. İkilinin film setinde başlayan yakınlaşmaları gerçek hayatta aşka dönüştü. Üstelik Lopez'in yıllar sonra itiraf ettiğine göre gerçek bir aşktı bu. Lopez bir süre nişanlı kaldığı Affleck ile ayrıldığında hissettiklerini "Kalbim yerinden sökülecek gibi oldu" diyerek anlatmıştı.

4
Genç oyuncunun kaçamak yaşadığı yönetmen Sanders da benzer bir şekilde eşi ve çocuklarından özür diledi. Sanders "Aileme yaşattığım acı için üzgünüm" açıklamasını yaptı.

Ama bu kaçamak Sanders'a da pahalıya patladı. Karısı ondan boşandı.

5
Sonu kötü biten, hatta kariyerlerini de olumsuz etkileyen bu aşkın başlangıcı ise bir skandalla olmuştu. Ben Affleck ve Jennifer Lopez, bir malikanenin bahçesinde sarılıp öpüşürken kameralara yakalanmışlardı.

6
Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç
Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç
Hülya Avşar ile evli olduğu dönemde Feraye Tanyolaç ile aşk yaşayan Kaya Çilingiroğlu'nun kaçamağı ilk olarak böyle görüntülenmişti. Bu olay uzun süre magazin gündeminin ilk sıralarında kaldı.

7
8
Kristen Stewart ve Robert Pattinson
Kristen Stewart ve Robert Pattinson
İşte magazin dünyasına bomba gibi düşen ve yıllarca konuşulan kaçamaklardan biri daha.

Alacakaranlık serisinde senaryo gereği başlayan aşklarını gerçek hayata taşıyan Kristen Stewart da sevgilisi Robert Pattinson'ı evli yönetmen ile aldattı.

9
Stewart, Rupert Sanders ile ilişkisi olduğu iddialarını önce yalanladı. Ancak US Weekly dergisinde yayınlanan fotoğraflarla işin iç yüzü gün yüzüne çıktı.

Fotoğraflarda evli yönetmen Sanders'la öpüşürken görüntülenen 22 yaşındaki Stewart, bir açıklama yaparak yasak ilişkisini itiraf etti.

10
Stewart, sevgilisi Pattinson'ı üzdüğü için pişman olduğunu belirterek “Yaşattığım utanç ve onu incittiğim için çok ama çok üzgünüm. Bir anlık düşüncesizlik, hayatımdaki en değerli varlığa mal olabilir. Onu çok seviyorum” dedi.

O dönemde gençliğin en çok sevdiği yıldızlardan olan Stewart ve Pattinson, birbirlerine bir şans daha verdiler ama ilişkileri yine yürümedi ve kesin olarak ayrıldılar.

11
Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley,Hint asıllı işadamı Arun Nayar ile evlendiğinde herkes "binbir gece masalı gerçek oldu" diye yorum yapmıştı. Çift, hem Hindistan'da hem İngiltere'de dillere destan bir dizi törenle evlendi. Başlarda her şey de iyi gidiyordu. Ta ki Elizabeth Hurley, kocasını aldatana kadar.

12
Reese Witherspoon ile Ryan Philippe
Reese Witherspoon ile Ryan Philippe
Genç yaşta evlenen Reese Witherspoon ile Ryan Philippe, Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biriydi. Dünyaya gelen iki çocukları da onların mutluluğunu ikiye katlamıştı. Ancak örnek aile Ryan Philippe'in kaçamağı yüzünden dağıldı.

13
Hurley, günün birinde kriket oyuncusu Shane Warne ile öpüşürken yakalandı. Bu kaçamak onun milyoner kocasıyla evliliğinin de sonunu getirdi.

Hurley ve Warne nişanlandı. Ama ilişkileri yürümedi. Warne bir süre sonra eski eşine ve çocuklarına geri döndü.

14
Philippe, o dönemde rol arkadaşı olan Abbie Cornish ile öpüşürken objektiflere yakalandı. Bu da Witherspoon ile 1999 yılında başlayan evliliğinin sonunu getirdi. Çift, 2008 yılında ayrıldı.

15
Sanem Çelik ile Kudret Sabancı
Sanem Çelik ile Kudret Sabancı
İşte Türk magazin tarihinin en çok konuşulan aldatma olayı. Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aliye dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile yönetmen Kudret Sabancı da tıpkı Stewart ve Sanders gibi arabada öpüşürken objektiflere yakalamıştı. Patlayan flaşlar karşısında ne yapacağını şaşıran Çelik arabanın koltuğuna yatarak gizlenmeye çalışmıştı.

16
Olayın ardından Çelik ile Sabancı'nın bir süredir birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Sabancı'nın o dönemde evli olduğu oyuncu Esra Akkaya hemen boşanma davası açmıştı.

17
Metin Yıldız
Metin Yıldız
Bundan beş yıl önce dönemin gözde TV programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Metin Yıldız'ın kaçamağı da çok konuşuldu. O dönemde 4 yıllık evli olan Yıldız, genç bir kızla öpüşürken görüntülendi.

18
Hatta eşi Elvan Yıldız da bir TV programında bu görüntüleri izleyip "boşanacağım" diye tepki gösterdi. Yıldız'ın bu olanlara cevabı ilginçti: "Yakalanmışım işte ne diyeceğim."

Yıldız ve eşi bu olayın ortaya çıkmasından bir yıl sonra tek celsede boşandı.

Son Dakika Aldatırken Yakalanıp Dünyaya Rezil Olan 8 Ünlü İsim - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor