Son Dakika Haberleri: Aldığı cretle Dizi Oyuncularını Solladı!

Aldığı cretle Dizi Oyuncularını Solladı!

7 yıl önce

1
Dizi oyuncuları bölüm başına aldıkları astronomik rakamlarla dudak uçuklatıyorlar.
2
Oynadıkları diziler popüler oldukça ve onlarında şöhreti arttıkça ücretlerine zam istiyorlar. Ama öyle bir isim var ki dizi oyuncusu olmamasına rağmen aldığı 70 bin tl ile hepsini sollamış durumda;
3
Geçen yıl Star TV'de ekrana gelen Endemol Türkiye imzalı “Benzemez Kimse Sana” yarışmasının yeni bölümleri Show TV'de seyirciyle buluşacak.
4
2. sezon jürisi Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin ve Demet Akbağ'dan oluşuyor. Program tekliflerini zor kabul eden Huysuz Virgin lakaplı Dursunoğlu'nun programdan her şey dahil bölüm başına 70 bin TL alacağı öğrenildi.
5
İşte dizi oyuncuları ve aldıkları ücretler;
6
Erdal Beşikçioğlu; bölüm başına 50 bin TL alıyor.
7
Tuba Büyüküstün; bölüm başına 50 bin TL alıyor.
8
Kenan İmirzalıoğlu; bölüm başına 60 bin TL alıyor.
9
Haluk Bilginer; bölüm başına 50 bin TL alıyor.
10
Beren Saat; bölüm başına 50 bin TL alıyor.
11
Kıvanç Tatlıtuğ; Kıvanç'ın baklava görünümlü kaslarına doymamızı sağlayan Kuzey Güney dizisi, Tatlıtuğ'un kazancını 20 bin lira artırmış. Yakışıklı oyuncu, 30 bin lira olan ücretini 50 bin liraya çıkarmış.
12
Halit Ergenç; ‘Binbir Gece' dizisinde 35 bin lira alan Ergenç, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 45 bin lira almaya başlamış.
13
Okan Yalabık; ‘Muhteşem Yüzyıl' dizisinde oynadığı Pargalı İbrahim rolüyle bir anda gündeme oturan Okan Yalabık, diziyle gelen şöhrete dayanarak ücretine zam yapılmasını istemiş, bu istek uzun süre gündemi meşgul etmişti.Haber Yayın Tarihi: 22.03.2013 06:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!