Son Dakika Haberleri: Alex, Ailesiyle Bodrum´da Tatil Yapıyor

Alex, Ailesiyle Bodrum´da Tatil Yapıyor

5 yıl önce

1
Gidişi de futbolu kadar olay olan Alex, ailesiyle tatilini geçirmek için yine çok sevdiği Bodrum'u seçti. Geçen hafta Türkiye'ye gelen efsane futbolcu, çocuklarıyla bol bol jet ski yaptı ve yüzdü.

2
Fenerbahçe'den olaylı ayrılığın ardından Türkiye'deki hayran kitlesini kaybetmeyen ve geçen hafta yeniden İstanbul'a gelen Alex de Souza, soluğu ailesiyle birlikte Bodrum'da aldı.
3
Bodrum Gündoğan'daki Moon Beach'de görülen Alex, eşi ve çocuklarına vakit ayırırken, hayranlarıyla da sohbet etti.
4
Tatile giderken yanına çevirmeni Samet Güzel'i de alan Alex de Souza sonrasında oğluyla saatlerce jet ski yaptı.
5
Deniz üzerindeyken Alex'i, güvenlik amaçlı sürat teknesi izledi. Hiç yalnız kalmayan Alex, ya fotoğraf çektirmek ya da imza almak isteyenlere sık sık yakalandı.
6
Eşi Daianne da çocuklarını alarak uzun süre jet ski yaptı. Daianne'nin belinin tam üzerindeki dövme ikilinin Türkiye hayranlığını bir kere daha gösterdi. Dövmede Türk bayrağı üzerine bir boğaz köprüsü figürü yer alıyor.
7
İşte fotoğraflarla Alex ve ailesinin Bodrum tatili...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29Diğer Galeriler

Atletizmde Tarihe Geçen Sporcuların Maaşları Şoke Ediyor Görenler 12 Yaşında Sanıyor Ama Gerçek Çok Başka Gölün İçinden Batık Şehir Çıktı! Turistler Buraya Akın Edecek Erkenci Kuş'un Kötü Kadını Aylin'in İnanılmaz Değişimi Karpuzun Beyaz Kısmı Viagra Etkisi Yaratıyor