Alex'in Golü "Fanatik Binada" - Son Dakika

Alex'in Golü "Fanatik Binada"

28.11.2012 13:04

1
Kastamonu'nun Cide ilçesinde amca ve yeğeni tarafından Fenerbahçe'nin renklerine boyanan 3 katlı sarı lacivert bina, görenleri şaşırtıyor.

2
Binanın dış cephesine yerleştirilen panolarda, Türk Telekom Arena'da 2011'de oynanan ilk Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde, konuk takımdan Alex'in attığı galibiyet golünün karikatür ve fotoğrafları yer alıyor.
3
Cide ilçesine 17 kilometre uzaklıktaki Sakallı köyünde Ali Mengi'nin annesi 84 yaşındaki Hayriye Mengi ile oturduğu 3 katlı bina, dış cephesindeki renklerle köydeki diğer evlerden ayrılıyor.
4
Ali Mengi yaptığı açıklamada, İstanbul'da yaşayan ve Fenerbahçe taraftarı yeğeni Hüseyin Mengi'nin teklifi üzerine, 2 yıl önce Sakallı köyündeki 3 katlı binayı Fenerbahçe'nin sarı lacivert renklerine boyatmayı kabul ettiğini söyledi.

5
Ali Mengi şöyle konuştu: "Türk Telekom Stadı yapıldığı zamanlarda, Cem Yılmaz'ın oynadığı bir reklam vardı. "Mekan oynatıyor" diyordu. Bizim de aklımıza da böyle bir espri geldi. Fenerbahçe, Galatasaray'ı Türk Telekom'da ilk yenen takım olduğu için, bu ölümsüz bir eser olsun istedik. Alex ile Cem Yılmaz'ın yer aldığı bir karikatür ile Alex'in golü atma anı ve sevincini anlatan fotoğrafları binanın dışına panolarla koyduk."
6
7

Son Dakika Alex'in Golü 'Fanatik Binada' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement