Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena'nın Görkemli Kına Gecesinden Kareler - Son Dakika

Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena'nın Görkemli Kına Gecesinden Kareler

22.12.2016 11:54

1
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu dün akşam kızı Sena'nın "Kınası"na baskın yaptı.

2
Geleneklerimize uygun olarak Kına'ya gelen ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun yanında damadı Koray Kırcal ve oğlu Alican Ağaoğlu ile birlikte kızının eline tam kına yakılırken sürpriz baskın yaptı

3
. Duygusal anları yaşandığı bu özel gecede Ali Ağaoğlu zaman zaman gözleri dolarken, kızının bu mutlu gecesinde kızı Sena ile bol bol dans etti.

4
24 Aralık'ta Koray Kırcal ile nikâh masasına oturmaya hazırlanan Sena Ağaoğlu'nun kına gecesi dün akşam Beşiktaş Four Seasons Hotel'de yapıldı.

5
Yaklaşık 150 yakın aile dostlarının katıldığı Kına gecesi, son haftalarda yaşanan terör olaylarından dolayı özellikle Ali Ağaoğlu'nun istediği doğrultusunda şatafattan uzak, sade bir tören ile yapılması tercih edildi.

6
Kınası yakılan Sena Ağaoğlu modacı Zuhair Murad imzasını taşıyan kıyafeti ile göz doldururken, gece boyunca güzeliği ve şıklığıyla da göz kamaştırdı.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena'nın Görkemli Kına Gecesinden Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor