Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena'nın Görkemli Kına Gecesinden Kareler - Son Dakika

Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena'nın Görkemli Kına Gecesinden Kareler

4 yıl önce

1
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu dün akşam kızı Sena'nın "Kınası"na baskın yaptı.

2
Geleneklerimize uygun olarak Kına'ya gelen ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun yanında damadı Koray Kırcal ve oğlu Alican Ağaoğlu ile birlikte kızının eline tam kına yakılırken sürpriz baskın yaptı

3
. Duygusal anları yaşandığı bu özel gecede Ali Ağaoğlu zaman zaman gözleri dolarken, kızının bu mutlu gecesinde kızı Sena ile bol bol dans etti.

4
24 Aralık'ta Koray Kırcal ile nikâh masasına oturmaya hazırlanan Sena Ağaoğlu'nun kına gecesi dün akşam Beşiktaş Four Seasons Hotel'de yapıldı.

5
Yaklaşık 150 yakın aile dostlarının katıldığı Kına gecesi, son haftalarda yaşanan terör olaylarından dolayı özellikle Ali Ağaoğlu'nun istediği doğrultusunda şatafattan uzak, sade bir tören ile yapılması tercih edildi.

6
Kınası yakılan Sena Ağaoğlu modacı Zuhair Murad imzasını taşıyan kıyafeti ile göz doldururken, gece boyunca güzeliği ve şıklığıyla da göz kamaştırdı.

7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2016 11:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri