Ali Ağaoğlu'nun Oğlu Ali Ege'nin 40 Çıktı - Son Dakika

Ali Ağaoğlu'nun Oğlu Ali Ege'nin 40 Çıktı

19.07.2013 23:02

Petek Ertüre'nin Ali Ağaoğlu ile birlikteliğinden olan oğlu Ali Ege'nin 40'ı çıktı.

1
Kimi bebeklerinin fotoğraflarını milyon dolarlara sattı, kimi ise bu anı ölümsüzleştirip gururla sergiledi... İşte magazin basınının en ünlü bebekleri ve kamerayla ilk tanışma anları...
2
Petek Ertüre'nin Ali Ağaoğlu ile birlikteliğinden olan oğlu Ali Ege'nin 40'ı çıktı. lk kez babasının kucağında görüntülenen küçük Ağaoğlu'nun fotoğraflarını bu kez annesi Petek Ertüre Twitter sayfasında yayınladı. Petek Ertüre fotoğrafın altına "40'ı çıkınca resim paylaşacağım demiştim. Ege Bey'i merak edenler :) Buyrun... Maşallah" notunu düştü.
3
Ertüre, Modacı Atıl Kutoğlu'nun ziyareti sırasında çektiği fotoğrafı da "Sevgili Atıl Kutoğlu minik bebişi ziyaret etti" notuyla paylaştı.

4
Sanatçı Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
5
Ünlü model Miranda Kerr yeni doğmuş oğlu ile ilk kez görüntülendi.Kerr, oğlu Flynn'ı emzirirken eşi ünlü aktör Orlando Bloom tarafından çekilen fotoğrafını tüm dünya ile paylaştı.
6
27 yaşındaki güzel ortalamadan biraz daha iri doğan oğluna hiçbir ağrı kesici almadan doğum yaptığını ancak uzun, ağrılı ve zor bir doğum olduğunu, ayrıca eşi Orlando'nun da bütün doğum boyunca yanında beklediğini söyledi.

"Çok mutlu bir aileyiz. Flynn bizim güneş ışığımız oldu." diyen Avustralyalı model, tebrikler ve iyi niyetli dilekler için de herkese teşekkür etti.

7
Türk sinemasının başarılı ismi Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar, Neslişah adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirdi. Doğumdan sonra bebeği kucağında poz veren Gülşah, "Mutlaka yaşanması gereken bir mutluluk" diyerek duygularını dile getirdi.
8
Her yaptığı olay olan sanatçı Gülben Ergen, ilk çocuğu Atlas'ı 2007 yılında dünyaya getirdi. Ergen, oğluyla birlikte ilk pozunu yakın arkadaşı Nihat Odabaşı'na verdi.
9
Tiyatrocu çift Buket Dereoğlu ile Özgür Özgülgün'ün ilk bebekleri Can, Amerikan; Hastanesi'nde dünyaya geldi.
10
Burçin Orhon-Süheyl Uygur çiftinin kızları Ayşe, Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi. Süheyl ikinci kez baba olurken, Burçin ise 3. kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
11
Ünlü manken Arzum Onan ve aktör eşi Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can 2000 yılında dünyaya geldi.
12
Ünlü şarkıcı Robbie Williams ve Türk asıllı Amerikalı eşi Ayda'nın önceki gün dünyaya gelen kızının ilk fotoğrafı yayınlandı.
13
Haberi kendi blogunda paylaşan Williams, “Kutlu olsun, Theodora Rose Williams doğdu, onu kısaca Teddy olarak anacağız…” notunu düşmüştü.
14
İclal Aydın'ın Kemal Başbuğ ile olan evliliğinden bir kızı oldu. Taksim Alman Hastanesi'nde sezaryenle doğum yapan Aydın, 2 kilo 950 gram ağırlığındaki kızına Zeynep Lal ismini verdi.
15
Spiker Jülide Ateş ve Emre İskeçeli çiftinin oğulları Amerika'da dünyaya geldi. Çift çocuklarına Ali adını verdi.
16
1986 Türkiye Güzeli Meltem Doğanay, 2002 yılında ikinci kez anne oldu.Güven Hastanesi'nde Prof. Dr. Sevim Dinçer Cengiz tarafından tedavi edilen ve sezaryenle doğum yapan Meltem Doğanay ile eşi Turan Yüceer kızlarına Melike Su ismini koydular.

Son Dakika Ali Ağaoğlu'nun Oğlu Ali Ege'nin 40 Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit