ALİ SABANCI Resimleri

Ali Sabancı Resimleri

  • 24 Mart 2015 22:03 Sabancı'dan Çalışana 22 Milyon Euro Prim Sabancı'dan Çalışana 22 Milyon Euro Prim Pegasus Hava Taşımacılığı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, iş aleminde en büyük kaldıracın insan olduğunu belirterek, insanın banka kredisi, leasing gibi şeylerden daha önemli olduğunu, Pegasus olarak son 10 yolda 22 milyon Euro prim dağıttıklarını açıkladı.
  • 14 Mart 2015 16:41 Uludağ Ekonomi Zirvesi İkinci Gün (5) Uludağ Ekonomi Zirvesi İkinci Gün (5) Girişim: MİLYAR DOLARLIK ŞİRKET Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde moderatörlüğünü Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın'ın yaptığı 'Girişim: Milyar Dolarlık Şirket' oturuma Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Mynet Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Ruvix Ltd. Kurucusu ve CEO'su Joseph Mambwe, Nord Holding CEO'su ve Alman Sermaye İştirak Şirketler Birliği Başkanı Matthias Kues ve IG Expansion CEO'su Jose Marin konuşmacı olarak katıldı.
  • 25 Şubat 2015 16:23 Ali Sabancı'dan Gençlere Ögüt: Ali Sabancı'dan Gençlere Ögüt: "Bilgiyi Paylaşın" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler ile Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Kayseri'deki bir söyleşide gençlere, "Çalıştığınız işyerinde ne yapacağım, ne katacağım diyen, bilgiyi ve paylaşmayı bilen olun" öğütünde bulundu.
  • 05 Aralık 2014 19:36 Ali Sabancı, Davut Doğan ve Ayşe Şule Bilgiç Gençlerle Buluştu Ali Sabancı, Davut Doğan ve Ayşe Şule Bilgiç Gençlerle Buluştu Çanakkale'de düzenlenen 'Hayalden Gerçeğe Girişimcilik' konulu panelde TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Pepe Çizgi Filminin Yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, kendinden örnekler vererek gençlere önerilerde bulundu.
  • 08 Ekim 2014 18:13 Ali Sabancı Başarısını İş Adamlarıyla Paylaştı Ali Sabancı Başarısını İş Adamlarıyla Paylaştı İş ADAMI Ali Sabancı, Bolu'da Kariyer Günleri'nde başarısını iş adamlarıyla paylaştı.
  • 29 Ocak 2014 17:14 Büyük Şirketlerin Sahipleri Olacaklar Büyük Şirketlerin Sahipleri Olacaklar Türkiye'de hatrı sayılır sayıdaki büyük şirketlerin varisleri de yavaş yavaş belli oluyor.
  • 28 Ekim 2013 11:01 Ali Sabancı: Yolcularımızın Yüzde 26'sı 50 TL'nin Altında Uçuyor Ali Sabancı: Yolcularımızın Yüzde 26'sı 50 TL'nin Altında Uçuyor Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, İstanbul- Moskova hattının açılışı dolayısıyla Moskova Metropol Otel'de düzenlediği basın toplantısında yolcularının yüzde 26'sının 50 TL'nin altında, yüzde 73'ünün ise, 100TL'nin altında...
  • 22 Mayıs 2013 15:26 Ali Sabancı: Girişimcilik Oranlarında Yüzde 100'lük Bir Artış Var Ali Sabancı: Girişimcilik Oranlarında Yüzde 100'lük Bir Artış Var Capital ve Ekonomist dergilerinin TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve Avea işbirliği ile gerçekleştirilen Girişimci Kulübü'nün ilk toplantısında konuşan TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı,...
  • 13 Mayıs 2013 17:19 Ali Sabancı'ya, İzmir'de Fahri Doktora Ali Sabancı'ya, İzmir'de Fahri Doktora Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı'ya, İzmir'deki Gediz Üniversitesi tarafından 'Fahri Doktora' ünvanı verildi.
  • 10 Şubat 2009 18:08 Sabancı Tarihindeki En Büyük Ayrılık Sabancı Tarihindeki En Büyük Ayrılık