ALİ UZUNIRMAK Resimleri

Ali Uzunırmak Resimleri

 • 04 Ağustos 2014 16:13 TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti ve MHP Milletvekilleri Kavga Etti (1) TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti ve MHP Milletvekilleri Kavga Etti (1) Tbmm Genel Kurulu'nda MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ile AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin arasında yumruklu kavga yaşandı.
 • 25 Mayıs 2014 12:20 Bakan Zeybekci, MHP'li Uzunırmak'la Tartışmaya Girmedi Bakan Zeybekci, MHP'li Uzunırmak'la Tartışmaya Girmedi Aydın’ın Buharkent ilçesinde, 1 Haziran’da tekrarlanacak olan seçim nedeniyle AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erol'a destek olmak ve yatırımları incelemek için ilçeye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TBMM Meclis İdare Amiri Ali Uzunırmak'la tartışmaya girmekten kaçındı.
 • 15 Mart 2014 15:08 Uzunırmak ve Alıcık, Cemevi'nde Alevilerle Buluştu Uzunırmak ve Alıcık, Cemevi'nde Alevilerle Buluştu Yerel seçim çalışmaları öncesi ziyaretlerini sürdüren TBMM Meclis İdare Amiri ve MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli Cemevini ziyaret ederek destek istediler.
 • 15 Mart 2014 11:19 MHP'li Başkan Adayı Uzunırmak'tan Çerçioğlu'na Suçlama MHP'li Başkan Adayı Uzunırmak'tan Çerçioğlu'na Suçlama Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Büyükşehir Belediye başkan Adayı Ali Uzunırmak, CHP Aydın Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Özlem çerçioğlu’nun ‘Işıklı Doğal yaşam Parkı’ projesinin esas amacının Çerçioğlu’nun Aile Şirketine haksız kazanç sağlamak olduğunu iddia etti.
 • 26 Şubat 2014 11:41 Başkan Alıcık, Bozyurt Köyünü Ziyaret Etti Başkan Alıcık, Bozyurt Köyünü Ziyaret Etti Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak ile birlikte Nazilli’ye bağlı Bozyurt köyünü ziyaret etti.
 • 13 Şubat 2014 19:44 Akşener, Haluk Alıcık ve Ali Uzunırmak İçin Destek İstedi Akşener, Haluk Alıcık ve Ali Uzunırmak İçin Destek İstedi TBMM Başkanvekili Meral Akşener, Nazilli’de bir araya geldiği sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık için destek istedi.
 • 06 Şubat 2014 20:24 MHP'li Uzunırmak ile Alıcık Semt Pazarını Gezdi MHP'li Uzunırmak ile Alıcık Semt Pazarını Gezdi Nazilli Belediye Başkanı MHP’li Haluk Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak ile birlikte Nazilli Perşembe pazarını gezerek esnaf ve vatandaştan oy istedi.
 • 29 Ocak 2014 11:30 MHP'li Uzunırmak ve Alıcık, Esnaf Odalarını Ziyaret Etti MHP'li Uzunırmak ve Alıcık, Esnaf Odalarını Ziyaret Etti 30 Mart yerel seçimleri için ziyaretlere ve çalışmalara hız veren TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Büyükşehir Başkan Adayı Ali Uzunırmak ile Nazilli Belediye Başkanı ve MHP Nazilli Belediye Başkan Adayı Haluk Alıcık, esnaf odalarını ziyaret ederek ekonominin nabzını tuttu.
 • 13 Ocak 2014 17:25 MHP'li Uzunırmak Rakibi Savaş'tan Oy İstedi MHP'li Uzunırmak Rakibi Savaş'tan Oy İstedi AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, büyükşehir seçimlerinde rakibi olan CHP’li Özlem Çerçioğlu’nun ardından MHP’li Ali Uzunırmak’ı ziyaret etti.
 • 27 Kasım 2013 12:41 MHP'li Uzunırmak Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor MHP'li Uzunırmak Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor TBMM İdari Amiri ve MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, seçim çalışmalarında hız kesmiyor.,
  Nazilli'de kurum ve işyeri ziyaretlerini sürdüren MHP'li Uzunırmak, Nazilli Özel Referans Hastanesi, Kaplanlar İncir İşletmesi...
 • 13 Ekim 2013 12:45 MHP'li Ali Uzunırmak, Seçim Startını Verdi MHP'li Ali Uzunırmak, Seçim Startını Verdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 29 Eylül'de Ankara'da gerçekleştirilen organizasyonla Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğu açıklanan, TBMM İdare Amiri ve Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, seçim startını kurban keserek verdi.
 • 13 Ekim 2013 10:54 Uzunırmak, Baba Ocağından Start Verdi Uzunırmak, Baba Ocağından Start Verdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Aydın Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Uzunırmak'ın da aralarında bulunduğu 252 belediye başkan adayının ismini açıklamasıyla başlayan 2014 Yerel Seçim çalışmaları büyük hız kazandı.
 • 12 Ekim 2013 22:42 MHP'li Uzunırmak'a Aydın'da Görkemli Karşılama MHP'li Uzunırmak'a Aydın'da Görkemli Karşılama MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, yaklaşık 3 bin araç ve Aydın Efelerinin katıldığı görkemli bir törenle karşılandı.
 • 17 Eylül 2013 17:46 MHP'li Uzunırmak Adnan Menderes Adına 52 Camide Mevlit Okuttu MHP'li Uzunırmak Adnan Menderes Adına 52 Camide Mevlit Okuttu TBMM İdari Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak merhum Adnan Menderes'in idam edilişinin 52.yıl dönümünde 52 camide mevlit okutturdu.
 • 06 Ağustos 2013 19:28 Haluk Alıcık; Haluk Alıcık; "Aydın'ın 'Alayına' Talibiz" TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, partisinin Nazilli İlçe Teşkilatı'yla iftar yemeğinde bir araya geldi.""Başta Büyükşehir olmak üzere, Aydın'ın alayına talibiz" diye Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP'nin"...
 • 25 Temmuz 2013 10:16 Aydın MHP İftar Programında Bir Araya Geldi Aydın MHP İftar Programında Bir Araya Geldi TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, MHP Aydın Merkez İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 07 Eylül 2010 14:45 Aydın'da Yine Vali Krizi Aydın'da Yine Vali Krizi