Alişan'ın Gafları: Bu Rolü Unutturmak İçin Tecavüz Sahnesi Çekmeliyim - Son Dakika

Alişan'ın Gafları: Bu Rolü Unutturmak İçin Tecavüz Sahnesi Çekmeliyim

26.07.2017 12:21

Evlenmek üzere olduğu nişanlısı Eda Erol hakkında çok tartışılan açıklamalar yapan Alişan, böyle bir gafa ilk kez imza atmıyor. Belki de hiçbir kötü niyeti olmadan anlatmak istediği şeyler, kullandığı kelimeler ve ifade tarzı yüzünden bambaşka anlamlara gelebiliyor. İşte iki dudağının arasından döküldükten sonra olay yaratan "Alişan sözleri"...

1
Alişan, aslında Eda Erol'la ilgili ilk gafını nişanlılıklarının ilk döneminde yaptı. Çiçeği burnunda çift, yüzükler takıldıktan birkaç gün sonra gazetecilerle karşılaştı ve elbette hemen düğünle ilgili sorular yağmaya başladı üzerlerine. Düğünün nerede yapılacağı ile ilgili bir soruya Eda Erol "Düğün için kalabalık bir yer arıyoruz. Olmadı Ali Sami Yen Stadyumu'nda yaparız” diye cevap verince hemen Alişan devreye girdi: Ali Sami Yen mi kaldı aşkım! Artık sen de Fenerbahçelisin. İlk kavgamızı edeceğiz şimdi.”

2
Ama o günkü asıl olay bu değildi. Alişan hemen konuyu değiştirip Erol'a aldığı nişan yüzüğüne dikkatleri çekti. Hatta Eda Erol'un elini tutup kameralara doğru yönlendirerek "Onu bunu boş ver de yüzüğünü göster. Ona çok para verdim, taksitlerini ödüyorum” diye şaka yaptı. Yüzüğe 150 bin TL verdiği konuşulan Alişan'ın bu şakası epey tartışma konusu oldu.

3
Alişan yıllardır kamera karşısında partneri olan Çağla Şıkel'e karşı da gaf yapmaktan kendini alamadı. Hem de bir değil birkaç kere. En yakın örnek Alişan'ın bir Instagram paylaşımı. Programın kulisinde kırmızı bir koltukta oturan Alişan'ın ayakkabısını Çağla Şıkel bağlıyordu. Alişan bu görüntüyü Instagram sayfasında "Canım gudum her detayımla ilgilenir" notuyla paylaştı. Alişan'ın bu paylaşımına ilginç yorumlar geldi.

4
Ancak Alişan bu paylaşımın ardından bu kez de Şıkel'in elbisesini ütülerken çekilen pozunu paylaşıp, bu şekilde feministlerden özür dilediği iddialarını da reddetmişti. Alişan "Feministlik kadın haklarını savunmaksa, erkekle kadının eşit olmasıysa, sapına kadar feministim! Maçoyum ama sapına kadar da feministim. Ama burası Türkiye, kadının erkeğine, erkeğin de kadınına düzgün davranması lazım" diye konuşmuştu.

5
Bir takipçisi bu görüntünün feministleri kızdırdığını söylerken bir başkası da "Anne görmesin, kafasın kırar. Benden söylemesi" yorumunu yaptı.

6
Alişan ile Çağla Şıkel'in arası bir dönem "limoni" olsa da iki eski dost durumu çabuk toparlamışlardı. Ama Alişan'ın program partneri Şıkel'e karşı sergilediği tuhaf davranışların sonu gelmek bilmedi.

7
İkili, birlikte sundukları Her Şey Dahil programının bir bölümünde Bülent Serttaş'ı konuk aldı. Programda, Bülent Serttaş ile Alişan'ın penaltı kapışması ekrana damgasını vurdu. Bir ara Alişan Çağla Şikel'den topu kendisine atmasını istedi. Şikel topu sert bir şekilde fırlatınca Alişan "yavaş ayı" diyerek inanılmaz bir gafa imza attı.

8
İşte Alişan'ın Şıkel'e yönelik gaflarından biri daha. Çok belli ki aralarında sıkı bir dostluk olduğunu anlatmak istedi ama seçtiği kelimeler yine olay oldu.

O dönemde henüz bekar olan Alişan önce "Bir an önce evlenmem gerek soyum tükenme tehlikesiyle karşı karşıya" şeklinde ilginç bir açıklama yaptı. Ardından gelen "Çağla Şıkel de bekar sen de bekarsın. Hem iyi anlaşıyorsunuz, bir evlilik çıkmaz mı bundan" sorusuna şaşırıp "Asla, Çağla'yı bir kadın olarak görmüyorum. O benim askerlik arkadaşım gibi bir şey" diye cevap verdi.

9
Elbette bu kadar değil. İkilinin birlikte sunduğu programda yine Alişan'ın sözleri yüzünden soğuk rüzgarlar esti. Programda Şıkel ve Alişan yaşlarıyla ilgili bir sohbete girişti. Alişan söhbetin bir yerinde partnerine "36 yaşında iki çocuklu dul bir bayansın' şeklindeki sözlerine karşılık 'Neyse ne en azından iki çocuğum var. Sen?' diye sordu. 'Allah'ıma çok şükürler olsun ki benim nüfus kağıdımda 'bekar' yazıyor' diyen Alişan'a, Şıkel, 'Ne fark eder' diye çıkıştı. Bunun üzerine Alişan, 'Seninkinde 'dul' yazıyor' dedi.

10
Alişan'ın bu sözü karşısında oldukça sinirlendiği görülen Çağla Şıkel, 'Bu konuyla ilgili espri yapman hiç hoş değil. Önce kendine bakacaksın sonra konuşacaksın. Benim burada asabımı bozmayacaksın, tepemin tasını attırmayacaksın.' diyerek partnerine vurdu.

11
Alişan bir dönem hem Demet Akalın hem de Akalın'ın kocası Okan Kurt ile gerilim yaşamıştı.

12
İkilinin sanal alemde başlayan atışması gerçek hayata da taşınmıştı. Hatta Akalın, Kurt ve Alişan bir gece kulübünde "pişti olmuşlardı". Bu sırada Alişan, Okan Kurt'un kendisine yönelik attığı tweet'e gönderme yaparak konu ile ilgili soru soran gazetecilere "Bebenin biri tweet atmış... Çıktısı da alındı savcılıkta görüşürüz bebe" diyerek Okan Kurt'la mahkemede hesaplaşacağını söyledi.

13
Alişan aynı röportajda ayak fetişisti olduğunu da itiraf etmişti. Bununla da yetinmeyip evleneceği kadında aradığı şartları şöyle sıralamıştı: "Bir kadında ayaklara, ellere ve dişlere bakarım. Ayak fetişistiyim. Evleneceğim kadınla eğlenmemiz lazım! Zevklerimiz biraz aynı olmalı. Skor erkeği değilim ben. Bana benzeyen, benim gibi bir kadın bekliyorum. Evleneceğim kızın Müslüman olması şart. Hristiyan bir kıza gönlümü kaptırsam bile ondan ilk istediğim şey Müslüman olması... Yaşı büyük bir kadınla evlenmem. Nasıl doğuracak o kadın bana? Ayrıca erkek kadından biraz büyük olacak."

14
Ve işte Alişan'ın Posta gazetesine verdiği röportajda sarf ettiği çok tartışılan o sözler:

"Eda ile görücü usulü tanıştık. Uzun yıllardır kimseye duygusal bir şey hissedemiyordum. Annem babam da görücü usulü evlenmiş. Ablası Esra Erol tanıştırdı bizi. Karşılıklı güzel duygular hissettik."

15
Uzun zamandır evlenmeyi istiyordum ama karşıma biri çıkmıyordu. Bir de artık etrafımda bekar arkadaşım kalmadı. Artık yuva kurmak istiyordum.

16
Mümkünse dört beş çocuk yapacağım. Bizim ailede erkek çocuk özlemi var. Ben erkeği bulana kadar devam edeceğim. Soyadımızı taşıyacak biri lazım.

17
Eda Hanımın beni etkileyen yönü, aile yapımız benzer. Bir de Esra Erol'un kız kardeşi olmasına rağmen basında hiç yer almamıştı. Bu benim için önemli. Kendisi temiz, ailesi temiz.

18
Kimsenin hayatına girerken öncesinin hesabını soramazsınız. Evlenip ayrılmış bir kadın da olabilirdi ama çocuğu olmasını istemezdim. Çok şükür kriterlerime uygun birini çıkardı Allah karşıma. Hem fiziksel, hem de iç yapısı olarak istediğim her şeyi buldum Eda'da.

19
Uzun boylu olmasını istemezdim. Hep derdim, “Elini tutunca göğüs hizamı geçmesin” diye. Çok güzel, çok alımlı, çok seksi, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu şükür.

El ele yürürken insanların dönüp dönüp bakacağı bir kadın beni rahatsız eder. Geçenlerde Serdar Ortaç “Herkes hanımıma dönüp bakıyor, gurur duyuyorum” demiş. Ona saygı duyuyorum ama bu beni deli eder.

Alişan karısının terliğini ayağına getirmesini beklediğini de söylemişti.

20
Alişan meslek hayatının en "bomba" açıklamalarından birini Cennet Mahallesi dizisinde eşcinsel bir şarkıcıyı canlandırdıktan sonra yapmıştı. Bu karakterin üzerine yapışacağından korkan Alişan: " "Bu gay rolünü unutturmam için esaslı bir cinsel ilişki sahnesi çekmem gerekecek sanırım. Ya da tecavüz sahnesi. Aksi halde bu rol benim peşimi bırakmayacak" demişti.

21
Alişan bu rol yüzünden ailesiyle arasının açıldığını da itiraf etti. "Bu rolü kabul edecek bir karakterde değilim ama Müjdat Gezen istediği için canlandırdım" diyen Alişan sözlerini şöyle sürdürmüştü: "Ama eğer dizinin daha fazla bölümünde böyle kamera karşısına geçmem gerekseydi, kesinlikle kabul etmezdim"

Son Dakika Alişan'ın Gafları: Bu Rolü Unutturmak İçin Tecavüz Sahnesi Çekmeliyim - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı