Alışveriş için markete giden sağlık çalışanı, boş rafları görünce gözyaşlarına boğuldu - Son Dakika

Alışveriş için markete giden sağlık çalışanı, boş rafları görünce gözyaşlarına boğuldu

13 gün önce

İngiltere'de bir sağlık çalışanı geç saatlerde alışveriş yapmak için markete gittiğinde gördüğü manzara karşısında adeta yıkıldı. Genç kadın rafların boş olduğunu görünce başını öne eğip gözyaşlarına boğuldu.

1
İngilterede devlet, hasta, yaşlı ve sağlık çalışanlarının alışveriş yapması için uygulamaya koyduğu gri saat uygulamasını dikkate almayan İngilizler süper marketlere akın edip rafları bir kaç saat içinde boşalttılar.

2
Dün gece vardiyasından çıkıp evine gitmeden önce markete giden bir sağlık çalışanı market raflarını boş görünce gözyaşları içinde insanlara "Biz sizin hayatınızı kurtarıyoruz lütfen rafları bu şekilde boşaltmayın" diyerek sitemde bulundu.
3
Marketin raflarının boş olduğunu görünce başını öne eğip göz yaşlarına boğulan çalışanın fotoğrafı ise sosyal medyada gündem oldu.

4
Markette bulunan başka bir kişi tarafından çekilen fotoğrafın sosyal medya üzerinden yayınlanmasından sonra insanlar rafları boşaltanlara büyük tepki gösterdi.

5
Başbakan Boris Johson defalarca insanlara market raflarını boşaltmaya haklarının olmadığı uyarılarını kimse dikkate almadı.

6
Öte yandan Avrupa'yı etkisi altına alan ölümcül korona virüsü Birleşik Krallık'ta bilançoyu ağırlaştırıyor.
7
İngiltere'de koronavirüs nedeniyle 33 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle birlikte ölü sayısı 177'ye, toplam vaka sayısı ise 3 bin 983'e ulaştı.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı Böbrek nakli yaptırdığı hastaneyi unutmadı! Selena Gomez'den yüklü korona bağışı Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti Mucizevi ürünlerle evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler, ellerinizi ipek gibi yapacak Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti