Son Dakika Haberleri: Alışveriş merkezinde çalışan kadın personelin, AVM'ye gelen müşterilerle para karşılığı birlikte olduğu böyle ortaya çıktı!

Alışveriş merkezinde çalışan kadın personelin, AVM'ye gelen müşterilerle para karşılığı birlikte olduğu böyle ortaya çıktı!

2 ay önce

İngiltere'de bulunan bir alışveriş merkezinde çalışan Zayna Ellemore'un, AVM'ye gelen erkek müşterileri, personel odasına götürüp para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği, tek bir fotoğraf karesiyle ortaya çıktı.

1
İngiltere'de bulunan bir alışveriş merkezinde çalışan ve 'Kat Lee' adıyla bilinen cinsel içerikli film yıldızı Zayna Ellemore, AVM'de büyük bir skandala imza attı.
2
Bölgedeki bir hayır kurumuna bağlı olan alışveriş merkezinde gönüllü olarak çalışan Ellemore'un, AVM'ye gelen erkek müşterileri gizlice personel odasına götürüp para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.
3
İkinci el eşya dükkanına bakan Zayna, yöneticisi öğle arasında olduğunda veya başka müşterilerle ilgilendiğinde, erkek müşterilere yaklaşıp 40 euro karşılığında, arka tarafta bulunan personel odasında ilişkiye girmeyi teklif ediyordu.
4
Daily Star gazetesinin ulaştığı mesajlara göre Zayna, bir erkek müşterisine, ''Seni dükkanın arka kapısından içeri alacağım. Daha önce de yaptım çok kolay '' dedi.
5
Erkek bir müşteri ile dükkanın arka tarafında cinsel ilişki için buluşurken fotoğrafı çekilen kadın, iki yıldır gönüllü olarak çalıştığı iş yerinden kovuldu.
Haber Yayın Tarihi: 09.09.2019 09:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti