Alışveriş merkezinde çalışan kadın personelin, AVM'ye gelen müşterilerle para karşılığı birlikte olduğu böyle ortaya çıktı! - Son Dakika

Alışveriş merkezinde çalışan kadın personelin, AVM'ye gelen müşterilerle para karşılığı birlikte olduğu böyle ortaya çıktı!

09.09.2019 09:31

İngiltere'de bulunan bir alışveriş merkezinde çalışan Zayna Ellemore'un, AVM'ye gelen erkek müşterileri, personel odasına götürüp para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği, tek bir fotoğraf karesiyle ortaya çıktı.

1
İngiltere'de bulunan bir alışveriş merkezinde çalışan ve 'Kat Lee' adıyla bilinen cinsel içerikli film yıldızı Zayna Ellemore, AVM'de büyük bir skandala imza attı.
2
Bölgedeki bir hayır kurumuna bağlı olan alışveriş merkezinde gönüllü olarak çalışan Ellemore'un, AVM'ye gelen erkek müşterileri gizlice personel odasına götürüp para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.
3
İkinci el eşya dükkanına bakan Zayna, yöneticisi öğle arasında olduğunda veya başka müşterilerle ilgilendiğinde, erkek müşterilere yaklaşıp 40 euro karşılığında, arka tarafta bulunan personel odasında ilişkiye girmeyi teklif ediyordu.
4
Daily Star gazetesinin ulaştığı mesajlara göre Zayna, bir erkek müşterisine, ''Seni dükkanın arka kapısından içeri alacağım. Daha önce de yaptım çok kolay '' dedi.
5
Erkek bir müşteri ile dükkanın arka tarafında cinsel ilişki için buluşurken fotoğrafı çekilen kadın, iki yıldır gönüllü olarak çalıştığı iş yerinden kovuldu.

Son Dakika Alışveriş merkezinde çalışan kadın personelin, AVM'ye gelen müşterilerle para karşılığı birlikte olduğu böyle ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım