Alkolü fazla kaçıran Dilan Çiçek Deniz yere kapaklandı, 10 yaş büyük sevgilisi öpücüklere boğdu - Son Dakika

Alkolü fazla kaçıran Dilan Çiçek Deniz yere kapaklandı, 10 yaş büyük sevgilisi öpücüklere boğdu

11.07.2021 10:59

Reklam yönetmeni sevgilisi ile aşk tatiline devam eden oyuncu Dilan Çiçek Deniz, alkolü fazla kaçırınca yere düştü. İzlandalı yönetmen, yerden bir süre kalkamayan 10 yaş küçük aşkını öpücüklere boğdu.

1
Alihan Ayhanoğlu'yla 8 aylık ilişkisini sonlandıran güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açtı.

2
Başrolünde oynadığı 'Alev Alev' dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkan 26 yaşındaki oyuncu, kendisinden 10 yaş büyük Saevarsson ile birlikte Bodrum'da objektiflere takılmıştı.
3
Bir derginin özel davetlisi olarak Mgallery the Bodrum'a giden ikili, plajın restoran bölümünde yemek yedikten sonra el ele ayrılmıştı.

4
Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı reklam yönetmeni, plajın içerisinde el ele dolaşarak aşklarını ilan etmişti.

5
Meraklı bakışların odak noktası olan çiçeği burnunda aşıklar, daha sonra iskeleye inip deniz keyfi yaparak 50 metrekare alan içerisinde defalarca öpüştü.
6
Milliyet'in haberine göre güzel oyuncu, yeni sevgilisi ile deniz keyfi yaptıktan sonra kaldıkları otelin beach'inde bir kez daha sarmaş dolaş görüntülendi.

7
Dilan Çiçek, ilerleyen dakikalarda alkolün etkisiyle yere düştü.
8
Yönetmen, yere eğilerek sevgilisini öptü. Kahkaha krizine giren çift, daha sonra el ele plajın restoran kısmına gitti.
9
10
2014 yılında Miss Turkey ikinci güzeli seçilen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz fenomen dizi Çukur'da Sena karakteriyle binlerin kalbine taht kurmuştu.
11
Çukurdan ayrıldıktan sonra Alev Alev dizisinin kadrosuna dahil olan Deniz, oyunculuğu ile takdir toplamıştı. Ancak dizinin ekran serüveni 1 sezon sürdü.
12
13
14
15
16

Son Dakika Alkolü fazla kaçıran Dilan Çiçek Deniz yere kapaklandı, 10 yaş büyük sevgilisi öpücüklere boğdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • Brain Function: Ohh ne ala memleket hayat bunlara güzel valla.. Sen izle izle bunları prim ver sonra böyle saçma sapan serkeş bir hayat geçirsinler.. Suç bunlarda değil halkta malesef kimse kusura bakmasın... Cevap Yaz 78 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement