'Allah'ım Kraliçe Ben Olayım' - Son Dakika

'Allah'ım Kraliçe Ben Olayım'

27.07.2012 19:53

1
Miss Model Of The Turkey model adayları, kraliçe olabilmek için Eyüp Sultan'da dua ettiler.
2
Bu yıl 24'üncüsü düzenlenen "Miss Model Of The Turkey" güzelleri, yarın akşam finali yapılacak yarışma öncesi, Eyüp Sultan türbesini ziyaret ettiler.
3
Sabah saat 10.30 sıralarında gelen ve başörtülerini takan güzeller türbe başında ve Eyüp Camisi girişindeki açık alanda dua ettiler, bazı modeller namaz da kıldı.
4
Birbirinden güzel 26 finalist, dualarının ardından medya mensuplarına poz verip fotoğraf çektirdi. Yoğun ilgi üzerine çevredekilerle de fotoğraf çektiren modeller, cami ziyaretlerinin ardından dış avluda mehter takımının gösterisini izlediler.
5
Finalist Gaya Göç, "Yorucu bir kamp döneminden sonra yarın akşam yarışmamız yapılıyor. Bu mübarek günde de hepimizin hakkında hayırlısı olması için, Eyüp Sultan Hazretlerini ziyaret etmeye geldik. Bütün arkadaşlarıma da başarılar diliyorum" dedi.
6
Finalist Hilal Uzun ise "Böyle bir manevi ziyaret yaptıkları için çok sevindim. Çünkü bildiğiniz gibi bu tür yarışmalarda böyle etkinlikler pek yapılmıyor.
7
Bu çok yeni ve çok güzel bir şey. O yüzden mübarek Cuma gününde ve Ramazan ayında burada olmamız çok önemli. İnsanlar modellere farklı gözle bakıyorlar.
8
Herşeyin bir manevi duygusu vardır, bizim de manevi duygumuz çok yüksek. Modellik maneviyatının da olmasıdır, inancının da olmasıdır. Çıkıp sadece podyumda yürümek değildir. Bu anlamda burada olmak güzel oldu" diye konuştu.
9
İstanbul Maslak Sheraton Otel'de gerçekleşecek 24'üncü "Miss Model of The Turkey - 24'üncü Türkiye Mankenler Kraliçesi" yarışmasında, büyük jüri tarafından birinci seçilecek. Birinci olan güzel, Çin'de düzenlenecek "Miss Model Of The World" de ülkemizi temsil edecek.

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Allah'ım Kraliçe Ben Olayım' - Son Dakika


Advertisement