'Allah Razı Olsun' - Son Dakika

'Allah Razı Olsun'

13.12.2010 17:29

1
Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Kedi ve Köpek Evi'nde kalan 37 adet sokak köpeğinin üşümemesi için barınaktaki duvarlara monte edilen elektrikili ısıtıcılar 24 saat yakılıyor. Sıcağın altında mayışan köpekler mışıl mışıl uyuyor.
2
Hava sıcaklığının en yüksek 5, en düşük sıfırın altında 3 derece olduğu kentte, Edirne Belediyesi'ne bağlı Veteriner İşleri Müdürlüğü, Kedi ve Köpek Evi'nde kalan köpekleri de düşündü. Geçtiğimiz yıl satın alınan ve açık havadaki 3 ayrı barınağın duvarına monte edilen elektrikli ısıtıcılar, günün 24 saati yanıyor ve barınaktaki 37 adet köpeği ısıtıyor. Günde 3 öğün de yemek verilen köpekler, elektrikli ısıtıcının altında uyuyor.
3
Bu uygulama ise havalar ısınıncaya kadar aralıksız devam edecek. Köpeklerin de canlı olduğunu ve üşüdüğünü belirten Kedi ve Köpek Evi Veteriner Hekimi Abdullah Deveci, "Barınakta anne ve yavru köpeklerimiz ile birlikte toplam 37 edet köpeğimiz var. Onların üşümemesi için barınaktaki elektrikili ısıtıcıları 24 saat yakıyoruz. Isıtıcılar sayesinde köpeklerimiz rahat bir şekilde günlerini geçiriyor. Geçen yılda bu uygulamayı yaptık ve köpeklerimiz hasta olmadı."dedi.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika 'Allah Razı Olsun' - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular