Son Dakika Haberleri: Allah'tan Yolcu Yoktu

Allah'tan Yolcu Yoktu

9 yıl önce

1
İETT Otobüsü Seyir Halindeyken İkiye Bölündü.
2
Son seferini yaptıktan sonra İETT garajına dönen otobüsün içinde yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.
3
Edinilen bilgiye göre Nurettin Gür yönetimindeki 15 BK kodlu Beykoz-Kadıköy İETT otobüsü saat 21.00 sıralarında, Ümraniye TEM Otoyolu Kadıköy istikameti Çamlıca Sapağında manevra yaptığı sırada körük kısmından ikiye bölündü.
4
Son seferini yaptıktan sonra Beykoz'dan Kayışdağı İETT garajına dönen sürücü Gür bir anda ne olduğunu anlayamadı.
5
Otobüsün körük kısmından ikiye bölündüğünü gören Gür'ün şaşkınlığı uzunca bir süre devam etti. İhbar üzerine olay yerine gelen trafik polisleri, yoldan geçmekte olan kamyon şoförlerinden yardım istedi.
6
Halatlarla kamyona bağlanan otobüsün ön kısmı güvenlik şeridine çekildi.
7
Arka kısım da güvenlik şeridine çekildikten sonra kaza sebebiyle kapanan TEM Otoyolu kontrollü olarak araç geçişine açıldı.
8
Otobüs daha sonra çekiciler vasıtasıyla Kayışdağı İETT garajına çekildi. Yaklaşık 2 saat trafiğe kapatılan TEM Otoyolu otobüs çekildikten sonra açıldı.
9Haber Yayın Tarihi: 23.03.2011 09:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu