'Allah' Yazılı Karpuz Hayrete Düşürdü - Son Dakika

'Allah' Yazılı Karpuz Hayrete Düşürdü

17.11.2012 10:30

1
Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Kocagörü köyünde bir vatandaşın bahçesinde kendiliğinden yetişen karpuzun üzerindeki "Allah" yazısı görenleri hayrete düşürüyor.

2
Biga'ya bağlı Kocagür köyünde yaşayan emekli şoför Osman Onar (50), bahçe duvarının kenarında yetişen karpuzun üzerinde Arapça "Allah" yazısını görünce gözlerine inanamadı. Onar, "Kızım, evimin bahçesinden kendiliğinden çıkan karpuzun üzerinde Allah yazısını görünce çok şaşırmış. Bana söyledi. Baktım, gerçekten Allah lafzı var. Emin olmak için köy imamını çağırdım. O da baktı, 'Allah yazıyor' dedi.
3
Osman Onar sözlerini şöyle tamamladı: "Köy halkı karpuzu görünce şaşkına döndü. Biz karpuzu hiç koparmadık. Ama mevsim şartlarından dolayı kendiliğinden koptu. Şimdi evde duruyor. Kesip yemek içimizden gelmiyor. Müzelik bir şey olsa müze bağışlayacağım. Ama öyle de değil"

4

Son Dakika 'Allah' Yazılı Karpuz Hayrete Düşürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yüzlerce kişinin takip ettiği okulun hesabından cinsel içerikli video paylaşılınca ortalık karıştı Olmaz denilen oldu! Koronaya yakalanan kadın komada ikiz bebek dünyaya getirdi Yavru Vatan'ın milli arabası Günsel Türkiye'de! Fiyatıyla ilgili de açıklama var Yaşlandıkça güzelleşen efsane! 36 yıl önce de harikaydı şimdi de Kansere yenik düştü! MasterChef Junior yarışmacısı Ben Watkins hayatını kaybetti