Son Dakika Haberleri: 'Allah' Yazılı Karpuz Hayrete Düşürdü

'Allah' Yazılı Karpuz Hayrete Düşürdü

8 yıl önce

1
Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Kocagörü köyünde bir vatandaşın bahçesinde kendiliğinden yetişen karpuzun üzerindeki "Allah" yazısı görenleri hayrete düşürüyor.


2
Biga'ya bağlı Kocagür köyünde yaşayan emekli şoför Osman Onar (50), bahçe duvarının kenarında yetişen karpuzun üzerinde Arapça "Allah" yazısını görünce gözlerine inanamadı. Onar, "Kızım, evimin bahçesinden kendiliğinden çıkan karpuzun üzerinde Allah yazısını görünce çok şaşırmış. Bana söyledi. Baktım, gerçekten Allah lafzı var. Emin olmak için köy imamını çağırdım. O da baktı, 'Allah yazıyor' dedi.
3
Osman Onar sözlerini şöyle tamamladı: "Köy halkı karpuzu görünce şaşkına döndü. Biz karpuzu hiç koparmadık. Ama mevsim şartlarından dolayı kendiliğinden koptu. Şimdi evde duruyor. Kesip yemek içimizden gelmiyor. Müzelik bir şey olsa müze bağışlayacağım. Ama öyle de değil"

4Haber Yayın Tarihi: 17.11.2012 10:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular