Allen Iverson Resmen Kartal - Son Dakika

Allen Iverson Resmen Kartal

1
Siyah Beyaz'lı Ekip Türk Spor Tarihinin En Büyük Transferini Gerçekleştirdi.
2
Beşiktaş Cola Turka'nın, 2 yıllığına sözleşme imzaladığı NBA'nın dünyaca ünlü yıldızı Allen Iverson, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Basketbol Şube Sorumlusu Şeref Yalçın ile birlikte New York'ta bir basın toplantısı düzenledi.
3
Manhattan'daki St. Regis Oteli'nde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Iverson, Türk basketbolseverlerin kendisini istemesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Basketbol kariyerime devam etme şansı verdiği Beşiktaş'a teşekkür ediyorum.
4
NBA'den herhangi bir teklif gelmedi. Basketbol oynamaya devam etmek istiyordum.
5
Beşiktaş'tan gelen bu güzel teklifi de değerlendirmek istedim. Çok iyi olmadığımı biliyorum, özel hayatımda pek çok durumla uğraşmak durumunda olduğumu biliyorum.
6
NBA benim tüm dünyada tanınmamı sağladı. Çok iyi paralar kazandım.
7
NBA benim için mükemmeldi. Ama artık hayatımda yeni bir sayfa açıyorum. Türkiye ve Türk basketbolu hakkında çok fazla bir şey bilmiyorum
8
Ama taraftarın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Çok iyi düşüncelerle Türkiye'ye gidiyorum"

9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 30.10.2010 08:59

Son Dakika Allen Iverson Resmen Kartal - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı