Alman Irkçı Partisi NPD, Gurbetçilerimize Prezervatif Dağıttı - Son Dakika

Alman Irkçı Partisi NPD, Gurbetçilerimize Prezervatif Dağıttı

27.09.2013 15:59

NPD partisi, gurbetçilerimize zarfın içinde prezervatif gönderdi üzerine de 'Çoğalmayın' diye yazı yazdı.

1
Almanya'da bütün siyasi varlığını göçmen düşmanlığı üzerine kuran Milliyetçi Demokrasi Partisi'nin (NPD) gençlik örgütü, seçimlere iki hafta kala bir seçim skandalına imza attı.
2
Başta Türkler olmak üzere ve göçmenleri destekleyen bazı Alman siyasilere prezervatif gönderen NPD, "Çoğalmayın" mesajı verdi.
3
Posta yoluyla gönderilen prezervatif kendisine ulaşan Yeşiller Partisi'nden Volker Beck, "Irkçı ve iğrenç bir yazıyla prezervatif aldım. Hainlik zirvede" dedi.
4
Prezervatifi üreten Vilatis Condoms adlı şirkete mektup yazan Beck, "Bu skandaldan sonra sizden beklentim, prezervatiflerin satışından elde ettiğiniz geliri hemen ırkçılık karşıtı kurumlara bağışlamanızdır. Kamuoyundan da hemen özür dilenmelidir" ifadelerini kullandı.
5
Milliyetçi Demokrasi Partisi Genel Başkanı Holger Apfel'in de bu kampanya için 1 yıldır özel çalışmalar yaptığına dikkat çekildi.
6
Ülkede yaşayan gurbetçilerimiz ve diğer göçmenlerin sert tepki gösterdiği bu kampanya nedeniyle, Milliyetçi Demokrasi Partisi'nin binaları koruma altına alındı. Birçok kentte de protesto gösterileri düzenlendi.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Alman Irkçı Partisi NPD, Gurbetçilerimize Prezervatif Dağıttı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement