Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart'tan karantina sporu! Kolayı değil zoru seçiyor - Son Dakika

Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart'tan karantina sporu! Kolayı değil zoru seçiyor

02.05.2020 13:15

Koronavirüs salgınından dolayı kendini karantinaya alan Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart, spor yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor. Güzel modelin, ayaklarıyla duvardan destek alarak yaptığı spor hareketiyle büyüledi.

1
Dünyaca ünlü Brezilyalı model Izabel Goulart, modeller arasında en çok spor yapan ve formuna dikkat eden isimlerinden biri.

2
Sosyal medya hesabını da aktif bir şekilde kullanan ve takipçileriyle bol bol spor yaptığı videoları paylaşarak onları motive ediyor.

3
Her türlü sporla ilgilenen Goulart, ayaklarını duvara dayayıp ellerinin üzerinde durduğu videosuyla da dikkat çekti. Goulart videoyu 'Motivasyon' notuyla paylaştı.

4
Izabel Goulart 23 Ekim 1984 doğumlu Brezilyalı bir modeldir. İtalyan asıllı olan ünlü model Sao Paolo'da meyve alışverişi yaparken keşfedildi.
5
Victoria Secret ile 2005 yılında sözleşme imzalamasına rağmen sadece 2008, 2009 ve 2010 yıllarındaki defilelerde boy gösterdi.
6
7
8
9

YORUMLAR
500

Son Dakika Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart'tan karantina sporu! Kolayı değil zoru seçiyor - Son Dakika


Advertisement