Son Dakika Haberleri: Alman Sanatçı Objeleri Apartmana Dönüştürdü

Alman Sanatçı Objeleri Apartmana Dönüştürdü

4 yıl önce

1
Berlin'de yaşayan ve çalışmalarını çoğunlukla orada sürdüren Alman sanatçı EVOL, sokaklardaki sıkıcı objeleri minyatür boyutlarda gerçekçi görünüme sahip birer apartmana dönüştürüyor.

2
Şehir içinde kendi şehrini inşa eden ve bunu yalnızca stencil kullanarak gerçekleştiren sanatçı başarılı çalışmalar ortaya çıkarıyor.


3
Finlandiya'da ve kendi ülkesinde sanat ve ürün tasarımı üzerine eğitimler alan sanatçı çalışmalarına kattığı detaylar sayesinde onları uzun süre akılda kalıcı hale getiriyor.


4
Küçük balkonları, uydu antenleri olan bina resimlerini sokaktaki elektrik kutularına, yoldaki beton kütlelere başarıyla uygulayan sanatçı çalışmalarını ABD ve Çin'in yanı sıra pek çok Avrupa ülkesinde de kişisel sergilerinde izleyenlere sunuyor.


5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 21.08.2016 03:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti