Alman Sanatçı Objeleri Apartmana Dönüştürdü - Son Dakika

Alman Sanatçı Objeleri Apartmana Dönüştürdü

21.08.2016 15:24

1
Berlin'de yaşayan ve çalışmalarını çoğunlukla orada sürdüren Alman sanatçı EVOL, sokaklardaki sıkıcı objeleri minyatür boyutlarda gerçekçi görünüme sahip birer apartmana dönüştürüyor.

2
Şehir içinde kendi şehrini inşa eden ve bunu yalnızca stencil kullanarak gerçekleştiren sanatçı başarılı çalışmalar ortaya çıkarıyor.

3
Finlandiya'da ve kendi ülkesinde sanat ve ürün tasarımı üzerine eğitimler alan sanatçı çalışmalarına kattığı detaylar sayesinde onları uzun süre akılda kalıcı hale getiriyor.

4
Küçük balkonları, uydu antenleri olan bina resimlerini sokaktaki elektrik kutularına, yoldaki beton kütlelere başarıyla uygulayan sanatçı çalışmalarını ABD ve Çin'in yanı sıra pek çok Avrupa ülkesinde de kişisel sergilerinde izleyenlere sunuyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Alman Sanatçı Objeleri Apartmana Dönüştürdü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı