Alman yüzücüler, Palandöken'de karda kulaç atarak Avrupa Şampiyonası'na hazırlandı! - Son Dakika

Alman yüzücüler, Palandöken'de karda kulaç atarak Avrupa Şampiyonası'na hazırlandı!

05.03.2020 12:44

Erzurum Palandöken'de kaydedilen bu görüntülerde kamp yapan Alman Gençler Yüzme Milli Takımı sporcuları, 3 metrelik karda kulaç atarak şampiyonaya hazırlandı.

1
Erzurum Palandöken'de Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Alman Yüzme Milli Takımı, kamplarının keyfini karda yüzerek çıkartıyor.
2
Türkiye'nin ve dünyanın en gözde kayak merkezlerinden birisi olan 3 bin 271 rakımdaki Palandöken Kayak Merkezi, dünyanın her yerinden gelen milli takım sporcularını kamp merkezlerinde misafir ediyor.
3
3 metrelik kar yığınında yüzdüler!
3 metrelik kar yığınında yüzdüler!
Temmuz ayında İskoçya'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Alman Yüzme Milli Takımı, 13 sporcu ile Erzurum Palandöken'de kampa girdi.
4
3 hafta boyunca sıkı antrenman programı uygulayan milli yüzücüler, kampın son günündeyse eksi 10 derecede Palandöken'de bulunan 3 metrelik kar yığınlarında yüzdü.
5
Soğuk havanın etkisiyle kısa da olsa karın tadını çıkartan yüzücüler, ardından bornozlarını giyerek otelde bulunan saunaya koştu. Almanların kar keyfini gören diğer turistler ise bu anları şaşkınlıkla izledi.
6
Öte yandan, son yıllarda özellikle Avrupa'da ve Amerika'da en çok yapılan eğlenceli spor türleri arasında gösterilen karda yüzmenin, sağlık açısından da birçok faydasının olduğu biliniyor.

7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Alman yüzücüler, Palandöken'de karda kulaç atarak Avrupa Şampiyonası'na hazırlandı! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement