Almanya'da Akılalmaz Ölüm! Cinsel Haz İçin Lambayı Söküp Cinsel Organına Bağladı - Son Dakika

Almanya'da Akılalmaz Ölüm! Cinsel Haz İçin Lambayı Söküp Cinsel Organına Bağladı

26.07.2018 16:57

Almanya'da bir hapishanede akıllara durgunluk veren bir ölüm yaşandı. Mahkumlardan biri, cinsel haz almak için hücresindeki lambanın kablolarını cinsel organına bağlayınca hayatını kaybetti.

1
Almanya'nın Bochum kentinde bir hapishanede mantık sınırlarını aşan bir ölüm yaşandı. Almanya'da 1983-1990 yılları arasında işlediği cinayetler ortaya çıktıktan sonra 2008'de tutuklanan ve ömür boyu hapis cezası alan Egidius Schiffer, hapishanedeki hücresinde ölü bulundu.
2
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI
Schiffer'ı bulan gardiyanlar şok edici bir manzarayla karşılaştı. Yapılan incelemede hücrede bulunan masa lambasındaki kabloları ampulden söken Schiffer'ın, kabloları göğüs uçlarına ve cinsel organına bağladığı belirlendi.
3
Lambayı prize tekrar takan adamın, elektrik akımının etkisiyle geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği tespit edildi.
4
Schiffer'ın avukatı olayda intihar ihtimali bulunmadığını, müvekkilinin mazoşist eğilimleri olduğunu ve cinsel haz almak için böyle bir yöntemi tercih etmiş olabileceğini belirtti.
5

Son Dakika Almanya'da Akılalmaz Ölüm! Cinsel Haz İçin Lambayı Söküp Cinsel Organına Bağladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar