Son Dakika Haberleri: Almanya'nın En Büyük Göğüslü Modeli: Paris Herms

Almanya'nın En Büyük Göğüslü Modeli: Paris Herms

2 yıl önce

27 yaşındaki Paris Herms, öğrencilik yıllarında görüntüsünü beğenmemeye başladı ve mükemmellik arayışına girdi. Herms, bu güne dek estetik operasyonlarına yaklaşık 40.000 pound harcadı. Şimdi 2'şer kilogramlık göğüsleri ve yeni görüntüsüyle Instagram'ı sallıyor.

1
Estetik takıntılı 27 yaşındaki model Paris Herms, plastik mükemmellik arayışında yaklaşık 40.000 pound harcadı. Herms, şimdilerde Almanya'nın en büyük göğüslerine sahip.

2
3
200 bini aşkın takipçisi olan Herms, hayranlarından güzel mesajlar dışında, çirkin teklifler de aldığını söyledi.

4
Herms, yaptırdığı estetik operasyonlar ve göğüsleri hakkında şunları söyledi: Aslen çok güzel değildim ve bu yüzden çok zorlandım. Barbie bebeklere hayrandım. Bir bebek gibi görünmeyi seviyorum çünkü kusursuz görünmek istiyorum. Şimdi vücudumdan çok mutluyum. Şu anki hislerim, geçmişte hissettiklerimin tam tersi, göğüslerimi iki kilograma çıkarmak uzun zamandan beri benim için bir rüyaydı. Şimdi gerçekten çok mutluyum.

5
Herms'in büyük annesi Doris, bu estetik takıntısına karşı olmasına rağmen, tüm ameliyatlarında onun yanında oldu.

6
Herms: Erkeklerin benimle birlikte olmaları için verdiği teklifler hiç hoş değil, çok yüksek miktarlarda teklifler aldım ama onları reddettim bundan sonra da reddedeceğim. Ben böyle şeyler yapmam.

7
8
Instagram yıldızı Herms'in göğüslerinin her biri 2 kg ağırlığında.Haber Yayın Tarihi: 11.06.2018 12:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor