Almanya'nın En Büyük Göğüslü Modeli: Paris Herms - Son Dakika

Almanya'nın En Büyük Göğüslü Modeli: Paris Herms

11.06.2018 12:13

27 yaşındaki Paris Herms, öğrencilik yıllarında görüntüsünü beğenmemeye başladı ve mükemmellik arayışına girdi. Herms, bu güne dek estetik operasyonlarına yaklaşık 40.000 pound harcadı. Şimdi 2'şer kilogramlık göğüsleri ve yeni görüntüsüyle Instagram'ı sallıyor.

1
Estetik takıntılı 27 yaşındaki model Paris Herms, plastik mükemmellik arayışında yaklaşık 40.000 pound harcadı. Herms, şimdilerde Almanya'nın en büyük göğüslerine sahip.

2
3
200 bini aşkın takipçisi olan Herms, hayranlarından güzel mesajlar dışında, çirkin teklifler de aldığını söyledi.

4
Herms, yaptırdığı estetik operasyonlar ve göğüsleri hakkında şunları söyledi: Aslen çok güzel değildim ve bu yüzden çok zorlandım. Barbie bebeklere hayrandım. Bir bebek gibi görünmeyi seviyorum çünkü kusursuz görünmek istiyorum. Şimdi vücudumdan çok mutluyum. Şu anki hislerim, geçmişte hissettiklerimin tam tersi, göğüslerimi iki kilograma çıkarmak uzun zamandan beri benim için bir rüyaydı. Şimdi gerçekten çok mutluyum.

5
Herms'in büyük annesi Doris, bu estetik takıntısına karşı olmasına rağmen, tüm ameliyatlarında onun yanında oldu.

6
Herms: Erkeklerin benimle birlikte olmaları için verdiği teklifler hiç hoş değil, çok yüksek miktarlarda teklifler aldım ama onları reddettim bundan sonra da reddedeceğim. Ben böyle şeyler yapmam.

7
8
Instagram yıldızı Herms'in göğüslerinin her biri 2 kg ağırlığında.

Son Dakika Almanya'nın En Büyük Göğüslü Modeli: Paris Herms - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor