"Ama ben bakireyim" sözüyle hafızalara kazınmıştı! Yüz Numaralı Adam'ın Zeynep'inin son hali ortaya çıktı - Son Dakika

"Ama ben bakireyim" sözüyle hafızalara kazınmıştı! Yüz Numaralı Adam'ın Zeynep'inin son hali ortaya çıktı

21.02.2021 11:52

Yüz Numaralı Adam filmindeki Kasap Hayri'nin yeğeni Zeynep rolüyle tanınan efsane oyuncu Oya Akkartal'ın son hali, görenlerin yüzünde tebessüm oluşturuyor. Ekranlardan uzak, sakin bir hayat süren usta oyuncu şirinliğinden hiçbir şey kaybetmemiş.

1
Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Yüz Numaralı Adam'da Kemal Sunal ile meşhur buluşma sahnesindeki "Ama ben bakireyim" repliği ile hafızalarımızda yer etti Oya Akkartal.
2
Yeşilçam'da destek göremeyen oyuncular arasında olan usta oyuncu sinemada çok projede yer almasa da tiyatro ile devam etti sanat hayatına.
3
Yüz Numaralı Adam'ın yanı sıra Baldız filmindeki Fikriye Arnamus rolüne de başarıyla hayat veren Oya Akkartal'ın son hali görenleri gülümsetti.
4
Mekanıyeşilçam adlı Instagram sayfasının ulaştığı fotoğrafta Akkartal şirinliğinden hiçbir şey kaybetmemiş. Usta oyuncu şimdi gözlerden uzak mütevazı hayatına devam ediyor.

5
İŞTE USTA OYUNCUNUN SON HALİ
İŞTE USTA OYUNCUNUN SON HALİ
6

Son Dakika 'Ama ben bakireyim' sözüyle hafızalara kazınmıştı! Yüz Numaralı Adam'ın Zeynep'inin son hali ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum