Son Dakika Haberleri: Amber Rose Kilolarını Zor Gizledi

Amber Rose Kilolarını Zor Gizledi

7 yıl önce

Kilolarını gizlemek için şekilden şekile girdi

1
Amerikalı model ve aktris Amber Rose, sahilde beyaz bikinisini ve artık fit olmayan vucudunu tül bir kaftanla gizlemeye çalıştı.
2
Ağırbaşlı görünümüne pek de alışık olmadığımız Amber Rose, bu kez kameralar önünde daha az dikkat çekiyordu. Tül kaftanı ve beyaz bikinisi ile sade bir tarzda giyinen Amber Rose yine de vücudunu tamamen gizlemedi.
3
ABD'nin Kurtuluş Bayramı 4 Temmuz'u bir partide arkadaşları ile kutlayan Rose'un saçları her zamanki gibi kısa ve platin sarısıydı.
4
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Rose hamilelik sonrası kiloları ile mücadele ediyor. Dolgun hatları ile barışık olduğu bilinen Rose hamileliğinde de çektirdiği fotoğrafları paylaşmaktan çekinmemişti.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 08.07.2013 11:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!