Ameliyat Sırasında Uyanan Kadın Yaşadığı Acıyı Anlattı - Son Dakika

Ameliyat Sırasında Uyanan Kadın Yaşadığı Acıyı Anlattı

1

Kanada'da korku filmi gibi bir ameliyat gerçekleşti. 44 yaşındaki kadın ameliyat sırasında uyandığında her şeyin bittiğini sanıyordu ancak doktorun neşter istediğini duydu.

2
Kanada'da Donna Penner isimli kadın, yerel bir hastanede laparoskopi ameliyatı için randevu aldı. The Sun'ın haberine göre 44 yaşındaki kadın ameliyat sırasında uyandığında her şeyin bittiğini sanıyordu ancak doktorun "neşter, lütfen" dediğini duydu.

3
O sırada panikleyen Donna birkaç saniye sonra karnının kesildiğini hissetti. Talihsiz kadın yaşadığı dehşet verici anları anlattı:

"Hissettiğim acıyı kelimelerle anlatamam. Korkunçtu. Gözlerimi açamıyordum. Kalkmak istiyordum ama kalkamıyordum. Öyle uyuşmuştum ki sesimi çıkarmak beri dursun göz yaşlarım bile akmıyordu."

4
Donna'nın kalp atışı tırmanmaya başladığı için daha fazla oksijene ihtiyacı vardı. Nefes alamadığı için makineye bağlandı. Ameliyat masasında boğuluyordu.

Neyse ki operasyondan sonra Kanadalı kadın hayatta kalmayı başardı. Ancak yaşadığı travmayı 9 yıl geçmesine rağmen hala atlatamadı.

5
Ameliyat sırasında hastanın uyanmasının gerçekleşme ihtimali %0.005. Kas gevşeticiler kullandığı için hasta uyandığını belli edemiyor. Nadir görülen bu durumun sezaryen ve kardiyotorasik operasyonlar sırasında, ve obez hastalarda gerçekleşme ihtimali daha yüksek.

Haber Yayın Tarihi: 16.02.2017 09:11

Son Dakika Ameliyat Sırasında Uyanan Kadın Yaşadığı Acıyı Anlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü