Ameliyatına Engel Olursa Kocasından Boşanacak - Son Dakika

Ameliyatına Engel Olursa Kocasından Boşanacak

10.11.2016 09:04

1
İngiliz güzellik terapisti Kerry Miles, kendi deyimiyle 'sıkıcı ve sade' görünümü yüzünden depresip bir büyüme dönemi geçirince Barbie'ye özenerek estetik ameliyatlarına 100 bin pound (397 lira) harcadı. 33 yaşındaki kadın kocası onu durdurmaya kalkarsa boşanacağını söyledi.

2
Sun'da yayınlanan habere göre sokakta yürürken insanların hakaretlerine uğrayan 1 çocuk annesi kadın, eleştirileri umursamıyor. Kerry, oyuncak bebeğe benzeme macerasına Barbie gibi giyinerek ve saçlarını onun gibi yaparak başladı. Görüntüsü hoşuna gidince estetik ameliyatlarıyla devam etti.

3
6 senedir estetiğe 100 bin pound harcayan Kerry estetik ameliyatlar, saç ve cilt bakımı, manikür, pedikür, makyaj, diş beyazlatma gibi uygulamaları düzenli olarak yaptırmaya devam ediyor. Sabahları sadece köpeğini dışarı çıkarmak için hazırlanması 2 saatini alıyor.

4
Kocası Darren, Kerry'in bu görüntüsünden hoşlanmamasına rağmen genç kadın bu tutkusundan vazgeçmeyeceğini ve gerekirse kocasından boşanacağını söyledi.

5
6
7
8

Son Dakika Ameliyatına Engel Olursa Kocasından Boşanacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement