Ameliyatta Uyanan Kadın Bütün Acıyı Hissetti - Son Dakika

Ameliyatta Uyanan Kadın Bütün Acıyı Hissetti

Kanada'da Donna Penner adındaki kadın, laparoskopi ameliyatı sırasında anestezinin etkisi geçtiği için acıyı hissetti. İşte Donna'nın yaşadıkları...

1

Kanada'da korku filmi gibi bir ameliyat gerçekleşti. 44 yaşındaki kadın ameliyat sırasında uyandığında her şeyin bittiğini sanıyordu ancak doktorun neşter istediğini duydu.

2

Kanada'da Donna Penner isimli kadın, yerel bir hastanede laparoskopi ameliyatı için randevu aldı. The Sun'ın haberine göre 44 yaşındaki kadın ameliyat sırasında uyandığında her şeyin bittiğini sanıyordu ancak doktorun "neşter, lütfen" dediğini duydu.

3

O sırada panikleyen Donna birkaç saniye sonra karnının kesildiğini hissetti. Talihsiz kadın yaşadığı dehşet verici anları anlattı:"Hissettiğim acıyı kelimelerle anlatamam. Korkunçtu. Gözlerimi açamıyordum. Kalkmak istiyordum ama kalkamıyordum. Öyle uyuşmuştum ki sesimi çıkarmak beri dursun göz yaşlarım bile akmıyordu."

4

Donna'nın kalp atışı tırmanmaya başladığı için daha fazla oksijene ihtiyacı vardı. Nefes alamadığı için makineye bağlandı. Ameliyat masasında boğuluyordu. Neyse ki operasyondan sonra Kanadalı kadın hayatta kalmayı başardı. Ancak yaşadığı travmayı 9 yıl geçmesine rağmen hala atlatamadı.

5
Ameliyat sırasında hastanın uyanmasının gerçekleşme ihtimali yüzde 0.005. Kas gevşeticiler kullandığı için hasta uyandığını belli edemiyor. Nadir görülen bu durumun sezaryen ve kardiyotorasik operasyonlar sırasında, ve obez hastalarda gerçekleşme ihtimali daha yüksek.

Haber Yayın Tarihi: 24.05.2017 07:23

Son Dakika Ameliyatta Uyanan Kadın Bütün Acıyı Hissetti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte