Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump - Son Dakika

Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump

09.11.2016 09:33

1
Artık ‘Modern Sindirella' olarak anılan Melania'nın First Lady olduğu bir Amerika var. Neden Sindirella dendiğini anlatarak başlayalım işe...

2
Melania, eski Yugoslavya, yeni Slovenya'nın Sevnica kentinde, araba satıcısı bir baba ve terzi anneden oluşan orta direk bir ailenin kızı olarak doğdu.

3
Mimarlık eğitimi aldı, üstüne dört dil öğrendi.

4
1996'da “Burada ekmek yok, iyisi mi New York'ta modelliği deneyeyim” diyerek Amerikan rüyasının peşine düştü.

5
Modellikte başarılı da oldu. Ama şans, asıl iki sene sonra yüzüne güldü.

6
Gece hayatını sevmeyen Melania'nın yolu, arkadaşının zoruyla gittiği dönemin popüler mekânı Kit Kat Club'a düştü.

7
Orada ikinci eşi Marla Maples'dan yeni ayrılan, dönemin en zengin, en güçlü ve en gözde ismi 52 yaşındaki Trump'la tanıştı.

8
Trilyoner işadamı, 28 yaşındaki modele ilk görüşte aşık oldu, ancak reddedildi. Şöyle anlatıyor Trump:

9
“Onu gördüm, vuruldum. Telefonunu istedim. Yanımda başka bir kadın olduğu için vermedi. Onu tuvalete kadar takip ettim, içeri bir kız arkadaşımı yollayıp yeniden istettim. ‘O versin' demiş. Ev, iş, ne kadar numaram varsa verdim. ”

10
Melania, üç ayda Trump'ın Manhattan'daki gökdeleninde 100 milyon dolar değerinde, altın varaklarla süslü çatı katına taşındı.

11
Çift, aşklarının ilk dönemini bir hayli göz önünde yaşadı.

12
Melania, halihazırda başarılı bir modeldi. Ama ‘Trump'ın aşkı' titri, onu farklı bir yere taşıdı.

13
Misal: 2000'de GQ dergisinin kapağı. Melania, Trump'a ait jetin içinde bir postun üzerinde çıplak poz verirken içerik: “30 bin feet'in üzerinde sevişmek mükemmel.” Aynı yıl, Howard Stern'e verdiği bir demeçte de Trump'la her gün, bazen birden fazla cinsel ilişkiye girdiğini de açıkladı.

14
Beş yıllık ‘bol açıklamalı' flört sürecinden sonra, çift Trump'a ait olan Palm Beach'teki 58 oda ve 33 banyosu olan ‘Mar-O–Lago' malikânesinde evlendi. Melania'nın giydiği 600 bin TL değerinde Christian Dior tasarımı, tüm zamanların en ikonik gelinliklerinden biri sayılıyor. Model, aynı gelinlikle Vogue dergisinin de kapağını süsledi.

15
Kaderin oyunu, düğünde Trump'ın rakibesi Hillary Clinton da yer aldı.

16
Altı yıl sonra çiftin çocukları Barron'ı dünyaya getiren Melania, aynı yıl Amerikan vatandaşlığına geçti.

17
Çocuğunu ‘mütevazı' yetiştirmeye çalışsa da, her gece oğluna kutusu 500 liralık havyarlı kremle masaj yaptığını da gururla anlatıyor.

18
İnsanın 100 milyon dolarlık bir jeti, yıllık 60 milyon dolar geliri varsa, 500 liralık krem 'mütavazı' gelir herhalde!

19
İlginçtir: Dış görünüşü ve imajı itibariyle ‘silik bir eş' olmanın yanından bile geçmese de, Melania, eşinin seçim kampanyasında hep geri planda kaldı.

20
Bir ‘ben bilmem, eşim bilir' durumu var. Üstelik Melania buna yıllar önce karar vermiş. 1999'da, Trump'la bir yıldır birlikteyken New York Times'a verdiği demece bakalım: “First Lady olursam, geleneksel bir imaj seçerim. Jackie Kennedy ve Betty Ford tarzı destekleyen bir eş olurum.”

21
Görünen o ki, Donald Trump da Melania'nın ön planda olması için yanıp tutuşmuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Donald'ın kızı Ivanka, tüm etkinliklerde babasının yanında.

22
O, top model, iyi bir eş ve anne, kozmetik ve saat markası da kuran bir işkadını. Parmağında 13 karatlık tek taş, hatta ‘tek kaya'yla moda haftalarında boy gösteren bir stil ikonu.

23
Melania Trump ‘parti kur, oy verelim' dedirtecek kadar ihtişamlı. Ve eşi Donald seçimi kazandı. Melania Amerika'nın yeni First Lady'si oldu.

24

Son Dakika Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement