Amerika'yı Ayağa Kaldıran Kadın - Son Dakika

Amerika'yı Ayağa Kaldıran Kadın

22.11.2012 14:47

1
ABD'de bir askerin mezarında çektirdiği uygunsuz fotoğrafını Facebook'ta yayınlayan Lindsey Stone için “Lindsey'i kovun” başlıklı bir sayfa açıldı. Binlerce kişinin sayfayı beğenmesinin ardından Stone yardım derneğindeki işinden kovuldu.
2
ABD'nin Massachusetts eyaletinin Cape Cod koyunda yaşayan ve LIFE adlı yardım derneğinde çalışan Lindsey Stone ülkenin Arlington'da bir askerin mezarı başında çektirdiği fotoğrafını Facebook sayfasında yayınladı.
3
İnternette en çok paylaşılanlar arasına giren uygunuz fotoğraf kimliği belirsiz bir kişi tarafından açılan “Lindsey Stone'u kovun” sayfasının da kapak karesi oldu.

4
Çalıştığı şirket binlerce kişi tarafından beğenilen sayfanın yayınlanmasının ardından Stone'u kovduğunu duyurdu.

5
Engelli yetişkinler yararına çalışan dernek görevlisi 30 yaşındaki Stone medyada geniş yer bulan fotoğraflarını iş arkadaşı Jamie Schuh ile birlikte çekti.

6
Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre Facebook'ta açılan “Lindsey Stone'u kovun” sayfası yaklaşık 19 bin kişi tarafından beğenildi.
7
Yardım derneği yetkilileri bu sayfanın yayınlanmasının ardından Facebook'ta bir açıklama yayınlayarak Stone ve Schuh'un görevlerine son verildiğini belirtti.

8

Son Dakika Amerika'yı Ayağa Kaldıran Kadın - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş