Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı - Son Dakika

Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı

7 gün önce

30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee, yeşil iç çamaşırı ile çekmiş olduğu takvim fotoğrafını Instagram'da paylaşarak takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

1
30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee iç çamaşırlı pozlarıyla sosyal medyaya damga vurdu. "Bunu daha önce de yaptım" diyerek fotoğrafını paylaşan Andrea'yı takipçileri beğeni ve övgü yağmuruna tuttular.

2
Bir takipçisinin, "Eşlerimiz bizi öldürmeden nasıl bu takvimden alabiliriz" şeklindeki yorumu, en çok dikkat çeken yorumlardan biri oldu.

3
2018 yılında, eski eşi Donny Aaron'un istismarı ve şiddetine maruz kalan Lee, buna karşın mücadelenin kendisi için bir sığınak olduğunu ve mücadelenin hayatına her zaman huzur ve neşe getirdiğin söyledi.
4
Andrea Lee, geçen sezon çıktığı 3 maçın 2'sini kazanarak başarılı bir performans sergilemişti.
5
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
Sosyal medya hesabından aralıklarla cesur pozlar paylaşan genç sporcu, daha önce de katalog çekimleri için yürek hoplatan fotoğraflara imza atmıştı.
6
7

Haber Yayın Tarihi: 10.01.2020 11:40 

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri