Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı - Son Dakika

Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı

10.01.2020 11:40

30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee, yeşil iç çamaşırı ile çekmiş olduğu takvim fotoğrafını Instagram'da paylaşarak takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

1
30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee iç çamaşırlı pozlarıyla sosyal medyaya damga vurdu. "Bunu daha önce de yaptım" diyerek fotoğrafını paylaşan Andrea'yı takipçileri beğeni ve övgü yağmuruna tuttular.

2
Bir takipçisinin, "Eşlerimiz bizi öldürmeden nasıl bu takvimden alabiliriz" şeklindeki yorumu, en çok dikkat çeken yorumlardan biri oldu.

3
2018 yılında, eski eşi Donny Aaron'un istismarı ve şiddetine maruz kalan Lee, buna karşın mücadelenin kendisi için bir sığınak olduğunu ve mücadelenin hayatına her zaman huzur ve neşe getirdiğin söyledi.
4
Andrea Lee, geçen sezon çıktığı 3 maçın 2'sini kazanarak başarılı bir performans sergilemişti.
5
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
Sosyal medya hesabından aralıklarla cesur pozlar paylaşan genç sporcu, daha önce de katalog çekimleri için yürek hoplatan fotoğraflara imza atmıştı.
6
7

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı - Son Dakika


Advertisement