Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı - Son Dakika

Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı

10.01.2020 11:40

30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee, yeşil iç çamaşırı ile çekmiş olduğu takvim fotoğrafını Instagram'da paylaşarak takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

1
30 yaşındaki Amerikalı kick boks dövüşçüsü Andrea Lee iç çamaşırlı pozlarıyla sosyal medyaya damga vurdu. "Bunu daha önce de yaptım" diyerek fotoğrafını paylaşan Andrea'yı takipçileri beğeni ve övgü yağmuruna tuttular.

2
Bir takipçisinin, "Eşlerimiz bizi öldürmeden nasıl bu takvimden alabiliriz" şeklindeki yorumu, en çok dikkat çeken yorumlardan biri oldu.

3
2018 yılında, eski eşi Donny Aaron'un istismarı ve şiddetine maruz kalan Lee, buna karşın mücadelenin kendisi için bir sığınak olduğunu ve mücadelenin hayatına her zaman huzur ve neşe getirdiğin söyledi.
4
Andrea Lee, geçen sezon çıktığı 3 maçın 2'sini kazanarak başarılı bir performans sergilemişti.
5
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
İşte genç sporcunun cesur pozlarından bazıları;
Sosyal medya hesabından aralıklarla cesur pozlar paylaşan genç sporcu, daha önce de katalog çekimleri için yürek hoplatan fotoğraflara imza atmıştı.
6
7

Son Dakika Amerikalı kick boksçu Andrea Lee, 'Bunu daha önce de yaptım' diyerek yeşil iç çamaşırlı pozunu paylaştı - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti