Amerikalı model Stephanie Palomares güzelliğini günde 10 defa cinsel ilişkiye girmeye borçluymuş - Son Dakika

Amerikalı model Stephanie Palomares güzelliğini günde 10 defa cinsel ilişkiye girmeye borçluymuş

02.06.2021 13:18

Las Vegas'da yaşayan 27 yaşındaki Amerikalı model Stephanie Palomares, günde 10 kez ilişkiye girmenin kendisini mükemmel görünmesini sağladığı gibi kendine olan güveni de artırdığını söyledi.

1
İyi görünmenin sırrının arkasında cinsel ilşki olduğunu söyleyen Nevada, cinsel tatmin kadar hiç bir şeyin beyin ve beden için rahatlatıcı olmadığını söyledi.

2
İlişki sırasında kan dolaşımının tüm vucutta hızlı bir şekilde meydana geldiğini söyleyen Nevada, bundan dolayı cildinin çok daha iyi göründüğünü söyledi.

3
İyi görünmenin sırrının arkasında cinsel ilişki olduğunu söyleyen Stephanie, cinsel tatmin kadar hiç bir şeyin beyin ve beden için rahatlatıcı olmadığını söyledi.

4
İlişki sırasında kan dolaşımının tüm vücutta hızlı bir şekilde meydana geldiğini söyleyen Stephanie, bundan dolayı cildinin çok daha iyi göründüğünü söyledi.
5
Günde on kez ilişkiye girdiğini söyleyen Stephanie, en çok umumi tuvalet ve restoranların arka kısımlarında cinsel birliktelik yaşamayı sevdiğini söyledi.
6
Ünlü model ağızları açık bırakan itiraflarına şu şekilde devam etti. Stephanie, erkek arkadaşı ile tüm gün boyunca ilişkiye girdikten sonra bir şeyler içmek restoranta gittiğini ve gizlice restoranın arka kısımlarına girip orada ilişkiye girme alışkanlığı olduğunu söyledi.
7

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Amerikalı model Stephanie Palomares güzelliğini günde 10 defa cinsel ilişkiye girmeye borçluymuş - Son Dakika


Advertisement