Amerikalı Şarkıcı 50 Cent'in Sevgilisi Daphne Joy İstanbul'a Geldi - Son Dakika

Amerikalı Şarkıcı 50 Cent'in Sevgilisi Daphne Joy İstanbul'a Geldi

02.11.2013 12:07

Ülkemize birçok dünya yıldızını getiren Colin Kazım'ın iş ortağı B4L şirketinin sahibi Ümit Akbulut'un misafiri olan Daphne, İstanbul gezintisine çıktı.

1
Amerikalı şarkıcı 50 Cent'in sevgilisi Daphne Joy İstanbul'a geldi.
2
Ülkemize birçok dünya yıldızını getiren Colin Kazım'ın iş ortağı B4L şirketinin sahibi Ümit Akbulut'un misafiri olan Daphne, İstanbul gezintisine çıktı.
3
Boğaz'ın vazgeçilmez mekanı Reina'ya gelen dünyaca ünlü Tv yıldızı Daphne Joy, dolgun hatları ve düzgün fiziğiyle görenleri kendine hayran bıraktı.
4
Bir reklam çekimi için İstanbul'da olduğunu belirten Tv yıldızı "İstanbul'a daha önce James (50 Cent) ile gelmiştim. Burası inanılmaz güzel ve insanları çok sıcak. Bir hafta İstanbul'da kalacağım, belki James'da bana katılabilir. Teklif geldiğinde James'e sordum, oda 'Çok güzel olur' dedi ve geldim" şeklinde konuştu.
5
Basın mensuplarına Akbulut'la poz veren Daphne Joy, Türkçe olarak "İyi akşamlar" diyerek mekana girdi.
6
Ümit Akbulut, daha önce Kety Perry, Florida, Shaggy, Sıla Şahin, Rosa Acosta, Jessica Buarciaga ve son olarakta Vida Gueerra gibi dünya starlarını ülkemize getirmişti.
7
Ümit Akbulut, önümüzdeki ay ise B4L reklam çekimleri için Paris Hilton'u getireceğini açıkladı.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Amerikalı Şarkıcı 50 Cent'in Sevgilisi Daphne Joy İstanbul'a Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tek gecelik ilişki yaşadığı evli adamdan hamile kalan genç kadının hazin sonu! Yanarak can verdi Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu Yıldız isimlerin tek gündemi seçim! "Oy verdim" etiketiyle milyonlara çağrı yaptılar