Amerikalı şarkıcı Courtney Stodden koronavirüse karşı takipçilerini yarı çıplak verdiği pozla uyardı - Son Dakika

Amerikalı şarkıcı Courtney Stodden koronavirüse karşı takipçilerini yarı çıplak verdiği pozla uyardı

17 gün önce

Amerikalı model ve şarkıcı Courtney Stodden, koronavirüse karşı alınacak önlmelere dikkat çekmek amacıyla takipçilerini uyarmanın etkili yolunu buldu. Ünlü model "Ellerinizi yıkayın, evden çıkmayın" diyerek iç çamaşırlı pozunu paylaştı.

1
Tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs korkusu insanları farklı çözüm yollarına itiyor. Uzmanların ısrarle üzerinde durduğu el yıkamaya ise ünlü isimlerden de farklı yöntemlerle destek geliyor.
2
O ünlülerden biri de efsane oyuncu Marilyn Monroe'ye benzerliği ile popülerlik kazanan Amerikalı model Courtney Stodden.
3
Amerikalı model ve şarkıcı Courtney Stodden, sosyal medya hesabından iç çamaşırlı fotoğraf paylaşarak takipçilerinden korona virüse karşı tedbir almalarını istedi.
4
Marilyn Monroe olan benzerliğinden dolayı dikkatleri üzerine çeken Stodden fotoğrafı evde kalın ve ellerinizi sık sık yıkayın mesajı ile paylaştı.
5
Stodden'in takipçileri ise virüsten çok modelin fiziği hakkında yorum yaptı.
6
Bir kullanıcısı ise fotoğrafa "Karantina hiç bir zaman bu kadar güzel görünmedi" yorumunu yaptı.
7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Küçük ama etkili! Koronavirüse karşı 2 tane yemeniz yeterli Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı