Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi - Son Dakika

Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

21.01.2020 17:31

Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellenince olanlar oldu. Yaşadığı talihsizliğe rağmen programa devam eden ünlü spiker, izleyicilerden takdir aldı.

1
ABD televizyonunda eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Bir kadın sunucunun istem dışı yaptığı hareket çok konuşuldu.
2
Amerikalı popüler televizyon sunucusu Wendy Williams, program sırasında gaz çıkardı.

3
Olay sonrası hiç bir şey olmamış gibi programına devam eden Wendy'nin yaşadığı talihsizliğe rağmen programa devam etmesi, meslektaşları ve izleyicilerden takdir aldı.
4
Wendy'nin canlı yayında konuğu ile yaptığı politik konuşma sırasında meydana gelen talihsiz olay sonrası, programı izleyenler Twitter'dan o anların videosunu paylaştı.
5
Sosyal medya kullanıcıları, Wenddy'nin programı kesmediği için çok profesyonelce davrandığını söyleyerek kendisine övgü yağdırdılar.
6
Wendy bu talihsiz olayı yaşayan ilk ünlü kişi değil değil.
7
Eylül ayında İngiltere'de yayınlanan Got Talent programının jüri üyesi Amanda Holden , jüri üyesi arkadaşı ile tartıştığı sırada aynı talihsizliği yaşamıştı.

8
Amanda, yaşadığı olay sonrası stüdyoyu terk etmişti.

Son Dakika Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş