Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi - Son Dakika

Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

2 ay önce

Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellenince olanlar oldu. Yaşadığı talihsizliğe rağmen programa devam eden ünlü spiker, izleyicilerden takdir aldı.

1
ABD televizyonunda eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Bir kadın sunucunun istem dışı yaptığı hareket çok konuşuldu.
2
Amerikalı popüler televizyon sunucusu Wendy Williams, program sırasında gaz çıkardı.

3
Olay sonrası hiç bir şey olmamış gibi programına devam eden Wendy'nin yaşadığı talihsizliğe rağmen programa devam etmesi, meslektaşları ve izleyicilerden takdir aldı.
4
Wendy'nin canlı yayında konuğu ile yaptığı politik konuşma sırasında meydana gelen talihsiz olay sonrası, programı izleyenler Twitter'dan o anların videosunu paylaştı.
5
Sosyal medya kullanıcıları, Wenddy'nin programı kesmediği için çok profesyonelce davrandığını söyleyerek kendisine övgü yağdırdılar.
6
Wendy bu talihsiz olayı yaşayan ilk ünlü kişi değil değil.
7
Eylül ayında İngiltere'de yayınlanan Got Talent programının jüri üyesi Amanda Holden , jüri üyesi arkadaşı ile tartıştığı sırada aynı talihsizliği yaşamıştı.

8
Amanda, yaşadığı olay sonrası stüdyoyu terk etmişti.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2020 05:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Askeri okulu birincilikle bitiren Barbie lakaplı Amerikalı güzel başarısıyla takdir topladı Pedofili ev sahibini yakalatan hırsızın hayatı tamamen değişti! Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı 6 yıldır gözlerini kapatamıyor! Genç dansçının görüntüsü yürekleri dağladı Elektrik faturasını yüzde 50 azaltıyor! İşte uzmanından en garanti yöntemler