Amigo takımında kızına rakip olan öğrencilerin sahte çıplak fotoğraflarını internette yayan anne, yakayı fena ele verdi - Son Dakika

Amigo takımında kızına rakip olan öğrencilerin sahte çıplak fotoğraflarını internette yayan anne, yakayı fena ele verdi

17.03.2021 14:23

Amerika Birleşik Devletleri'nde 50 yaşındaki Raffaela Spone isimli anne, kızının öğrenci olduğu lisede amigo takımının seçmeleri için kızının rakibi olan kızların sahte çıplak fotoğraf ve videolarını yapıp internette yaydığı gerekçesiyle tutuklandı.

1
Geçen hafta mahkeme tarafından tutuklanmasına karar verilen anne, kızının amigo takımında olan rakiplerinin elenmesi için sahte çıplak fotoğraf ve videolarını yapıp görüntüleri amigo takımının hocalarına yolladığını itiraf etti.

2
Anne, ayrıca kızlara "Kendinizi öldürün" mesajı attı. Savcılık Spone'nin Temmuz 2020 yılından itibaren kızları taciz etmeye başladığını tespit etti. İğrenç olay 17 yaşındaki bir kızın bilinmeyen bir numaradan mesaj alması sonucu ortaya çıktı.

3
Genç kızın telefonuna gelen kendisine ait çıplak fotoğraflardan sonra aile, polise haber verdi. Polis, yaptığı incelemede fotoğrafların sahte olduğu sonucuna vardı.
4
Genç kızın yanı sıra, okulun amigo takımında olan iki kızın ailesi de kızlarına aynı mesajların geldiğini söyledi.

5
Polis, potansiyel müşterilerin telefon numarlarının satıldığı bir telemarket sitesine girip kızların telefon numaralarının sitede kimlere satıldığını tespit etti. IP numarası bilgilerini ele geçiren polis kızlara mesaj atan kişinin Spone olduğunu tespit etti. Polis, tarafından gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Spone , kızının amigo takımındaki rakiplerini elemek için böyle yaptığını söyledi. Spone'nin yargılanmasına devam ediliyor.

Son Dakika Amigo takımında kızına rakip olan öğrencilerin sahte çıplak fotoğraflarını internette yayan anne, yakayı fena ele verdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler