Son Dakika Haberleri: Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular!

Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular!

2 yıl önce

Rusya Yekaterinburg'ta anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Victoria Demeshkina, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle kovuldu.

1
Rusya'da bir veli tesadüfen öğretmen Victoria Demeshkina'nin sosyal medya hesabı ile karşılaştı. Öğretmenin fotoğraflarını gören veli, durumu "öğretmenin giyim ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünerek" şikayette bulundu.
2
Rusya Yekaterinburg'ta anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Victoria Demeshkina sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle görevden alındı.
3
Bir velinin şikayeti üzerine harekete geçen okul yönetimi genç kadını giyiminden ve pozlarından dolayı işine son verdi.
4
Velilerin şikayeti üzerine harekete geçen okul yönetimi öğretmene sosyal medyadan fotoğraflarını kaldırmasını istedi ancak, öğretmen bu isteği kabul etmedi.
5
Fotoğrafları silmeyince okuldan atılan Victoria, 'Fotoğraflar sadece hayatımdaki anları gösteriyor. Bundan başka çağrışımları yok. Bu benim özelim ve kimse karışamaz'' diye kendini savundu.
6
Şikayetçi olan bir veli ise, ''fotoğraflarını instagram hesabında gördüm ve çoğu cinsel nitelikteydi. Bakış şekli, elbiseleri çocukları olumsuz şekilde etkileyebilir'' dedi.
7
İşinden olan Viktoria şu anda yeni bir iş teklifi bekliyor.
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 22.08.2018 09:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor