Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular! - Son Dakika

Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular!

22.08.2018 09:24

Rusya Yekaterinburg'ta anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Victoria Demeshkina, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle kovuldu.

1
Rusya'da bir veli tesadüfen öğretmen Victoria Demeshkina'nin sosyal medya hesabı ile karşılaştı. Öğretmenin fotoğraflarını gören veli, durumu "öğretmenin giyim ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünerek" şikayette bulundu.
2
Rusya Yekaterinburg'ta anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Victoria Demeshkina sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle görevden alındı.
3
Bir velinin şikayeti üzerine harekete geçen okul yönetimi genç kadını giyiminden ve pozlarından dolayı işine son verdi.
4
Velilerin şikayeti üzerine harekete geçen okul yönetimi öğretmene sosyal medyadan fotoğraflarını kaldırmasını istedi ancak, öğretmen bu isteği kabul etmedi.
5
Fotoğrafları silmeyince okuldan atılan Victoria, 'Fotoğraflar sadece hayatımdaki anları gösteriyor. Bundan başka çağrışımları yok. Bu benim özelim ve kimse karışamaz'' diye kendini savundu.
6
Şikayetçi olan bir veli ise, ''fotoğraflarını instagram hesabında gördüm ve çoğu cinsel nitelikteydi. Bakış şekli, elbiseleri çocukları olumsuz şekilde etkileyebilir'' dedi.
7
İşinden olan Viktoria şu anda yeni bir iş teklifi bekliyor.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Anaokulu Öğretmenini 'Çok Çekicisin' Deyip İşten Kovdular! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi