Son Dakika Haberleri: Anbean kamerada! Komodo ejderi, zehirlediği maymunu canlı canlı yedi

Anbean kamerada! Komodo ejderi, zehirlediği maymunu canlı canlı yedi

4 ay önce

Devasa komodo ejderi oldukça büyük bir maymunu 1 dakika gibi bir sürede lokma lokma yedi. Maymunu önce zehirleyen vahşi Komodo ejderi, ardından kurbanını mideye indirdi.

1
Endonezya'ya özgü olan ve hayvanları canlı yada cansız tüketen Komodo ejderleri, bilhassa maymunları çok lezzetli bulan bir tür. Öyle ki sırf uygun bir zamanı kollayabilmek için saatlerce beklemek zorunda kalabiliyorlar.
2
Komodo ejderleri, ağaçlarda yaşayan maymunları avlarken epey zorlanıyor fakat görüntülerdeki maymun, bir anlık dalgınlıkla Komodo ejderinin yemi oluyor.

3
Zehirli bir ısırığa sahip olan komodo ejderi, koca bir maymunu tek hamlede yiyor.
4
Endonezya'daki Komodo ejderleri, dünyanın en korkunç avcılarından biri...
5
Rinca, Flores ve Gili Motang adalarına özgü olan Komodo ejderleri, normalde domuz, geyik ve yılan gibi canlılarla besin ihtiyacını karşılıyor.


6

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 04:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin