Anbean kamerada! Komodo ejderi, zehirlediği maymunu canlı canlı yedi - Son Dakika

Anbean kamerada! Komodo ejderi, zehirlediği maymunu canlı canlı yedi

29.07.2019 16:40

Devasa komodo ejderi oldukça büyük bir maymunu 1 dakika gibi bir sürede lokma lokma yedi. Maymunu önce zehirleyen vahşi Komodo ejderi, ardından kurbanını mideye indirdi.

1
Endonezya'ya özgü olan ve hayvanları canlı yada cansız tüketen Komodo ejderleri, bilhassa maymunları çok lezzetli bulan bir tür. Öyle ki sırf uygun bir zamanı kollayabilmek için saatlerce beklemek zorunda kalabiliyorlar.
2
Komodo ejderleri, ağaçlarda yaşayan maymunları avlarken epey zorlanıyor fakat görüntülerdeki maymun, bir anlık dalgınlıkla Komodo ejderinin yemi oluyor.

3
Zehirli bir ısırığa sahip olan komodo ejderi, koca bir maymunu tek hamlede yiyor.
4
Endonezya'daki Komodo ejderleri, dünyanın en korkunç avcılarından biri...
5
Rinca, Flores ve Gili Motang adalarına özgü olan Komodo ejderleri, normalde domuz, geyik ve yılan gibi canlılarla besin ihtiyacını karşılıyor.

6

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Anbean kamerada! Komodo ejderi, zehirlediği maymunu canlı canlı yedi - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar